LASER TRUMPF FIBER 3030

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

Autor tematu
Furiacinka
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 23:24

LASER TRUMPF FIBER 3030

#1

Post napisał: Furiacinka » 21 maja 2019, 23:33

Witajcie. Mam pewien problem,mianowicie podczas wczytywania jakiegokolwiek programu z 10tki blachy wyskakuje mi błąd coś w rodzaju "ogniskowa... - 1" no i oczywiście nie chce owych programów wczytać. Wcześniej identyczna sytuacja była przy innej grubości blachy i co jakiś czas się powtarzała.Każdorazowo naprawialem to w ten sposób,ze wchodziłem w technologię i zmieniałem tabele na domyślna i wszystko wracało do normy. Przed ustawieniem wartości domyślnej faktycznie przestawialo mi wartości ogniskowej i innych parametrów samoistnie. Teraz natomiast problem jest taki, że w 10tce blaszy nie mogę przywrócić w technologii do standardowych, ponieważ jest ta opcja niedostępna. Ktoś miał taki problem albo wie jak to naprawić? Wiele programów przez to nie mogę załączyć :) i czy ktoś ma pojęcie czemu mi się samoistnie to zmienia? Pozdrawiam




Azzader
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 185
Rejestracja: 10 cze 2010, 19:29
Lokalizacja: Poznań

Re: LASER TRUMPF FIBER 3030

#2

Post napisał: Azzader » 24 maja 2019, 18:23

Miałem tak często z różnymi grubościami. I okazało się że wina była po stronie technologa i Trutopsa :) Zapytaj programisty czy się nie bawił w jakiś ustawieniach czy tabelach:)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”