Pomóżmy Szymonowi zrealizować marzenia - Zrzutka na spawarkę migomat i piłę taśmową

Zrzutka na spawarkę migomat i piłę taśmową

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: Pomóżmy Szymonowi zrealizować marzenia - Zrzutka na spawarkę migomat i piłę taśmową

#11

Post napisał: IMPULS3 » 22 mar 2019, 16:19

dance1 pisze: na co teraz te chlapanie jęzorem?

Pewnie bez tego by się bardzo nudziło. :)



Tagi:


Pafełek
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 146
Rejestracja: 27 paź 2014, 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Pomóżmy Szymonowi zrealizować marzenia - Zrzutka na spawarkę migomat i piłę taśmową

#12

Post napisał: Pafełek » 22 mar 2019, 16:53

Tak to już jest.A tacy co najwięcej "chlapią" nigdy nikomu nie pomogli i nie pomogą. D..a ich piecze, że ktoś inny pomaga co najmniej jakby sami za to płacili. A tutaj mamy wyjątkowy przykład gościa na wózku, który pracuje i chce się rozwijać.Całej bandzie nierobów zdolnych do pracy na zasiłkach powinni pokazać ten przykład.Może chociaż co 10 nierób na zasiłku spali się ze wstydu i ruszy d..ę do pracy...


emsc
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 4
Posty: 630
Rejestracja: 13 wrz 2018, 02:19
Lokalizacja: Pisdecka Republika Ludowa, ***** ***

Re: Pomóżmy Szymonowi zrealizować marzenia - Zrzutka na spawarkę migomat i piłę taśmową

#13

Post napisał: emsc » 22 mar 2019, 21:44

Chlapanie jęzorem jest po to, żeby następną taką akcję przeprowadzać tam, gdzie jest na to miejsce. Bo na pewno nie tutaj.

Nie ma to nic do rzeczy, czy historia jest ckliwa czy nie, prawdziwa czy nie, czy jest kantem czy nie. Tego nie oceniam, BO NIE WIEM. Z natury jestem nieufny, bo świat nie jest godny mandatu zaufania. Jeśli ktoś jest ufny, to jego sprawa i tego też nie oceniam, dlatego że to mnie zupełnie nie dotyczy.
I tak samo nie tobie wiedzieć i nie ciebie dotyczy, czy komuś pomagam czy nie, dlaczego i w jakim stopniu.


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: Pomóżmy Szymonowi zrealizować marzenia - Zrzutka na spawarkę migomat i piłę taśmową

#14

Post napisał: IMPULS3 » 22 mar 2019, 21:57

emsc pisze:Chlapanie jęzorem jest po to, żeby następną taką akcję przeprowadzać tam, gdzie jest na to miejsce. Bo na pewno nie tutaj.

Ten temat założył DawidG, nowy użytkownik który zakłada tematy związane z tym forum a ściślej to nawet ze sklepem sponsora forum. W tle ma nawet wizytówkę sklepu. Sam temat zmieniał Xeon235 czyli administrator forum, więc tym samym ten temat "firmuje" administracja tego forum. Więc czy mają prawo zakładać takie tematy czy nie to raczej ich sprawa. ;)
Poza tym zawsze jeśli jest jakaś wątpliwość to każdy może napisać PW do administratora forum czy to z pytaniem czy z propozycją i wszystko będzie jasne. Więc luzik, z resztą gdyby ktoś z "zewnątrz" zakładał takie pytania to albo by wyleciał przynajmniej do kosza albo pojawiło by się pytanie do administracji czy można taki temat kontynuować.


emsc
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 4
Posty: 630
Rejestracja: 13 wrz 2018, 02:19
Lokalizacja: Pisdecka Republika Ludowa, ***** ***

Re: Pomóżmy Szymonowi zrealizować marzenia - Zrzutka na spawarkę migomat i piłę taśmową

#15

Post napisał: emsc » 24 mar 2019, 20:27

Nie ważne kto to firmuje, tylko czy takie ogłoszenia powinny tu się pojawiać.

Awatar użytkownika

WZÓR
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 7974
Rejestracja: 01 sty 2009, 20:01
Lokalizacja: Oława

Re: Pomóżmy Szymonowi zrealizować marzenia - Zrzutka na spawarkę migomat i piłę taśmową

#16

Post napisał: WZÓR » 24 mar 2019, 20:33

emsc pisze:
24 mar 2019, 20:27
Nie ważne kto to firmuje, tylko czy takie ogłoszenia powinny tu się pojawiać.
Podaj choć jeden powód na NIE

Mariusz.
Pomagam w:
HAAS - frezarki, tokarki


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: Pomóżmy Szymonowi zrealizować marzenia - Zrzutka na spawarkę migomat i piłę taśmową

#17

Post napisał: IMPULS3 » 24 mar 2019, 20:33

A jeżeli TV POLSAT albo inna reklamuje swoje fundacje to powinna to robić czy nie? :)


emsc
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 4
Posty: 630
Rejestracja: 13 wrz 2018, 02:19
Lokalizacja: Pisdecka Republika Ludowa, ***** ***

Re: Pomóżmy Szymonowi zrealizować marzenia - Zrzutka na spawarkę migomat i piłę taśmową

#18

Post napisał: emsc » 25 mar 2019, 01:05

Powód na nie jest taki, że to są bardzo poważne sprawy i w związku z tym wymagają pewnych standardów. Nie jestem przeciw akcjom pomocowym, tylko jestem przeciwko akcjom prowadzonym na rympał, byle gdzie i z potencjalnym naruszeniem zasad społecznego zaufania.
Ludzie mają prawo oczekiwać, żeby takie akcje były prowadzone w atmosferze dużego stopnia zaufania. I to zupełnie nie ma nic do rzeczy, czy ktoś zamierza czy nie zamierza brać w tym udziału.
To są standardy cywilizowanego społeczeństwa, że żebracy nie stoją pod kościołem, że kiedy idę ulicą nie zaczepiają mnie złodzieje oferujący różne dobra w okazyjnej cenie a tym czasem kilkaset metrów dalej ktoś ściąga mi koła z auta albo w bocznej ulicy sprzedaje mi cegłę.
Ciekawe jakie bylibyście miny, gdyby się (hipotetycznie) okazało, że to był przewał starannie zaplanowany. Na tyle starannie, że warto było dla kilku czy kilkunastu tysięcy.
Albo ciekawe co byście powiedzieli, gdyby takie ogłoszenie pojawiało się tu kilka razy w tygodniu. Bo przecież mechaników inwalidów i innych potrzebujących (choćby tylko ich zdaniem) pokrzywdzonych przez los nie brakuje. Kasować? A ktoś jest gorszy żeby akurat jego prośbę kasować?


strikexp
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 4419
Rejestracja: 31 mar 2017, 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomóżmy Szymonowi zrealizować marzenia - Zrzutka na spawarkę migomat i piłę taśmową

#19

Post napisał: strikexp » 25 mar 2019, 01:51

Są sprawy ważne, ważniejsze i nieważne. Z pewnością zbiórka na narzędzia pracy dla niepełnosprawnego kolegi z branży jest sprawą ważniejszą. Każdy z nas może fiknąć na kręgosłup i się złamać w pół.
A skoro ebmia promuje taką zbiórkę to pewnie coś wie na temat samego zbierającego.

Ja nie jestem przeciwko takim sensownym zbiórkom. Inni mogą mieć inne zdanie.

Awatar użytkownika

noel20
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1395
Rejestracja: 02 lip 2010, 07:15
Lokalizacja: Białystok

Re: Pomóżmy Szymonowi zrealizować marzenia - Zrzutka na spawarkę migomat i piłę taśmową

#20

Post napisał: noel20 » 25 mar 2019, 07:59

He he, jakbym siebie widział z tą spawarką na zdjęciu :)
Kolego Szymon, nie poddawaj się. W każdym razie byłem w identycznej sytuacji 9 lat temu. Przebranżowiłem się, a w garażu bawię się w ramach hobby tylko. Strasznie ciężko zrobić cokolwiek bez nóg. Zwłaszcza operując elementami większymi, które wymagają obu rąk.. Trzeba przesunąć się nawet 10cm, a nie masz wolnej ręki. Albo jak chcesz coś kawałek przesunąć, a okazuje się, że to ty jedziesz w tył. Przerąbane wierz mi.
W mojej ocenie wybrałeś zły kierunek, chyba, że non-stop masz kogoś z nogami do pomocy.
Widzę, że jesteś z Augustowa. Sam tam mieszkałem, a pochodzę z pod samego Augustowa i mam tam jeszcze rodzinę. I znam pewnego Szymona z Augustowa, który pracował ze mną w BAT.
Pracowałeś tam?
Może jak będę kiedyś w Aug. to byśmy się spiknęli. Zrobiłem sobie w tamtym roku super sprzęt podłaczany do wózka na dłuższe wycieczki, to bym Ci wytłumaczył co i jak i pomógł zbudować jeśli będziesz zainteresowany.
Pozdrawiam.

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”