Witam, walczę z obroną pracy. Chcę stworzyć tzn "dokumentację" do stołu cnc dla przecinarki plazmowej. Z tym że nie chce opracowywać maszyn komercyjnych, tylko takie do prac amatorskich.
I teraz Pytanie:
Czy znajdzie się osoba z Łódzkiego/Mazowieckiego/Świętokrzyskiego, która oczywiście odpłatnie udostępni swoją maszynę <tzn zdjęcia maszyny, napędów, szafy sterowniczej itd. > Zrobi szybkie przeszkolenie z obsługi maszyny tzn export pliku 2d z cad=>cam=> g-kod. Potrzebuje zdjęć, screenów z programów komputerowych podczas etapów tworzenia detalu..... Swoją chęć proszę na PRV.
udostępnienie Twojej maszyny dla pracy inż.
Osoby z Łódzkiego/Mazowieckiego/ zwiętokrzyskiego
-
- Specjalista poziom 1 (min. 100)
- Posty w temacie: 1
- Posty: 134
- Rejestracja: 15 kwie 2009, 15:18
- Lokalizacja: Płock
Re: udostępnienie Twojej maszyny dla pracy inż.
Już teraz wiem skąd się biorą programy typu "Porażki inżynierów"
http://www.fokus.tv/programy/porazki-in ... /188-28521
:D:D
http://www.fokus.tv/programy/porazki-in ... /188-28521

-
Autor tematu - Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
- Posty w temacie: 2
- Posty: 16
- Rejestracja: 25 paź 2015, 19:22
- Lokalizacja: OPOCZNO
Re: udostępnienie Twojej maszyny dla pracy inż.
Nie uczę się na kierunku automatyki, Swój sarkazm możesz spuścić w muszli, gdyż praca inż, jest bardziej nawiązaniem do hobby, ciekawostką a ja nie mam teraz czasu robić swojej maszyny lub kupować mini gotowca z alliexpressu... więc się nie martw.