SimplyCam


Autor tematu
dasza77
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1116
Rejestracja: 14 maja 2006, 17:34
Lokalizacja: Ełk

SimplyCam

#1

Post napisał: dasza77 » 10 lis 2018, 13:55

Proponuję utworzyć dział o oprogramowaniu SimplyCam. od wielu lat używam i chwalę. Włoskiej firmy MrSoft




dance1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3094
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:42
Lokalizacja: G-G

Re: SimplyCam

#2

Post napisał: dance1 » 10 lis 2018, 20:56

otarłem się o ten program kiedyś tam i żadnego wrażenia na mnie nie zrobił. ot zwykły cam do obróbki 2d, takich wiele, może napisz czemu to polecasz, zalety (oprócz ceny), itd, może więcej ludzi się zainteresuje, a nie zróbcie dział bo ja używam i jest ok, tak to przez działy na forum ciężko byłoby się przebić.
Nie piszę że program zły bo mnie nie zainteresował, no i było to czas temu, dużo się pewnie zmieniło, używasz na co dzień zareklamuj :) .
I don't like principles, I prefer prejudices


Autor tematu
dasza77
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1116
Rejestracja: 14 maja 2006, 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: SimplyCam

#3

Post napisał: dasza77 » 10 lis 2018, 21:36

SimplyCam to prosty system CAD / Cam, który tworzy ścieżki narzędzia 2D. Część geometryczną można utworzyć wewnętrznie, za pomocą dostępnych narzędzi lub zaimportować z zewnętrznego pliku.

Główne cechy SimplyCam to:

Otwieranie, tworzenie, edycja i zapisywanie geometrii w standardowym formacie DXF.
Wektoryzacja z trybem linii środkowej lub krawędzi zewnętrznych obrazów rastrowych (Bmp i Jpeg) z rozpoznawaniem łuków i okręgów.
Tworzenie, edycja i transformacja elementów geometrycznych.
Generowanie konturowych / grawerujących, wiercących i kieszeniowych ścieżek narzędziowych dla maszyn Cnc
Obejmuje dużą liczbę otwartych postprocesorów takich jak:
AutoGrav, Emc2, Fadal, Fanuc, Haas, Heidehain, Iso, KCam, Mach2 / 3, MaxNc, PlasmaCam, ProtoTrak, Selca, Siemens, ShopBot, Tecno-Isel, TurboCnc, ....
Otwieranie, edycja i symulacja programów w formacie G-Code.
Program również po polsku.
http://www.mr-soft.net/en/index.html
Cena 50 Euro.
Bardzo fajny intuicyjny program.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne dyskusje na temat oprogramowania CAD/CAM”