Jak wygładzić ścieżki w Corelu


Autor tematu
marek.92r
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2017, 22:18

Jak wygładzić ścieżki w Corelu

#1

Post napisał: marek.92r » 27 lis 2017, 22:36

Witam, potrzebuję pomocy. Dostałem wykrojnik który był robiony w AutoCad. Otwieram go w Corelu, wysyłam do CuttingMastera, a pracuję na Graphtecu 5000-120. W wykrojniku jest logo i napis, chodzi o to że ploter zamiast wycinać gładko np. literę "o" to szarpie po troszeczkę. Łuki liter składają się jakby z parunastu króciutkich prostych i tak też wycina. Wycięcie tego zajmuje mega dużo czasu, mam tego sporo więc chciałbym jakoś to przyśpieszyć. Jeśli chodzi o ustawienia plotera i CuttingMastera próbowałem już wszystkiego. Myślę, że chodzi o ścieżki.




lajosz
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1614
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:33
Lokalizacja: Ziębice

Re: Jak wygładzić ścieżki w Corelu

#2

Post napisał: lajosz » 28 lis 2017, 03:05

Witamy nowego kolegę na forum.

Otóż BARDZO RZADKO się zdarza, żeby z AutoCAD-a wychodził rysunek zawierający łuki, a złożony był tylko z samych prostych.
Żeby tak było, to albo ktoś kto przygotowuje rysunek zapisuje go w najstarszej możliwej wersji AutoCAD-a, albo ten rysunek nie jest tworzony w AutoCAD-zie, albo jest PDF-em wygenerowanym przez AutoCAD-a.

No ale do rzeczy.

Obrazek


Autor tematu
marek.92r
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2017, 22:18

Re: Jak wygładzić ścieżki w Corelu

#3

Post napisał: marek.92r » 28 lis 2017, 09:18

Witam, na szczęście poradziliśmy sobie, problem tkwił w samym zapisie. Dzięki za odp. na pewno się przyda. Dłuższy czas pracowałem z Illustatorem i ploterem Zund G3 XL 3200 więc jak coś w tym temacie służę na pomocą.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „CorelDraw”