Drukarka 3D proszkowa

Dyskusje dotyczące druku i drukarek 3D
Awatar użytkownika

bratanek65
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 695
Rejestracja: 06 lis 2010, 10:26
Lokalizacja: Miasteczko

#21

Post napisał: bratanek65 » 02 cze 2015, 23:23

upanie pisze:Ja kibicuję riat-owi i syntetycznemu ;)
Laserki wygląda na sfrustrowanego człowieka który to zaczął obrażać riat-a a później mieszkańców Warszawy. No może nie znam tła całego zamieszania ale czytając tylko ten wątek tak to wygląda.
A mnie się widzi że albo słabo u Ciebie z czytaniem albo po prostu kibicujesz ziomalom.
Ja widzę że riat i syntetyczny zaczęli oskarżać gościa o kłamstwo.
Nie wygląda na to żeby mieli jakiekolwiek podstawy poza swoimi wymysłami.
Padła konkretna propozycja ale riat jest za cienki w uszach żeby podjąć wyzwanie.
Oskarżyć kogoś na forum jest łatwo ale kiedy przychodzi do podjęcia rękawicy to w gaciach pełno.



Tagi:


diodas1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 2788
Rejestracja: 15 sty 2006, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

#22

Post napisał: diodas1 » 03 cze 2015, 00:00

pitsa pisze:Co jest z tymi zabawkami, że aż tyle negatywnych emocji powodują? :twisted:
Chyba nie chodzi o rodzaj zabawek bo w innych tematach też ciągle dochodzi do zgrzytów. To raczej wpływ hormonów które niektórym buzują jak u kobiety w ciąży i odbierają zwykły rozsądek. Nie chodzi o rozsądny wybór- kupić czy budować samemu ale o to że krew się leje z bzdurnych powodów. Jak w saloonie z westernów. Ktoś kogoś potrąci a za chwilę wszyscy się grzmocą po pyskach. Za dużo mięska spożywacie? Może lepiej skubać trawę. Owce nie prowadzą wojen.

Nie wiem czy riat jeszcze jest zainteresowany budowaniem zabawki własnoręcznie czy już zbiera kasę na kupno gotowca?
Na wszelki wypadek znalazłem taką stronę http://www.3ders.org/articles/20140821- ... inter.html z mnóstwem rozgałęzień do pokrewnych tematów. Może komuś innemu się przyda. Niektórym eksperymenty dają więcej przyjemności niż nadymanie się do granic (żeby wszyscy zauważyli) i zamaszyste wypełnianie czeku :mrgreen: Na tym forum też uchowała się garstka zapaleńców-hobbystów, mam nadzieję. Pieniądze to nie wszystko.


upanie
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1965
Rejestracja: 15 sty 2011, 09:26
Lokalizacja: Wyszków

#23

Post napisał: upanie » 03 cze 2015, 06:51

A mnie się widzi że albo słabo u Ciebie z czytaniem...
I wice wersalka bo to Ty masz chyba problemy z czytaniem.
Nigdzie nie napisałem o oskarżaniu a o obrażaniu. To, że ktoś go podejrzewa, bo o oskarżaniu w tym przypadku ciężko mówić, to chyba nie jest powód aby go obrażać. Czy może ja jestem zbyt ludzki?
...albo po prostu kibicujesz ziomalom.
A czemu nie? To coś złego?

Poza tym pojawia się tu nagle niejaki Zaremba i sru, leje jad na lewo i prawo. O co chodzi? Po co tyle nienawiści?
czilałt...


laserki
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 8
Posty: 327
Rejestracja: 09 mar 2009, 15:41
Lokalizacja: SpodSamiuśkichGórek

#24

Post napisał: laserki » 03 cze 2015, 08:05

No i co tam "kolego" riat?
Spękałeś?
Kupa kasy czeka jeśli się okaże że masz rację :-)
Za równowartość 10 kartoników Blue Label mógłbyś sobie całkiem niezłą drukarkę kupić i nic?
Czy jednak potrafisz tylko bluzgać w necie, gdzie bezpiecznie?
A może cię nie stać na kartonik "łyskacza" żeby podjąć wyzwanie jak mężczyzna?
Plotery laserowe, serwis, konstrukcje na zamówienie


Autor tematu
riat
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 6
Posty: 57
Rejestracja: 10 cze 2009, 01:27
Lokalizacja: warszawa

Drukarka 3D proszkowa

#25

Post napisał: riat » 03 cze 2015, 08:22

Diodas1 DZIĘKI za fajny link!!!!!!!!!!!!
Pozdrówka
r
riat

Awatar użytkownika

syntetyczny
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 5
Posty: 2696
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:33
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#26

Post napisał: syntetyczny » 03 cze 2015, 09:32

laserki pisze:I niech tak zostanie bo mam ochotę wymienić sobie jedną z zabawek na trochę większą 
laserki, mniej pisania więcej konkretów. Rachunku niewidziałem,a chetnie bym zobaczył, bo za te 600funtów chętnie odkupie od Ciebie tą drukarkę(albo kilka stówek więcej), bo jak na razir macałem kilka zcorpów za 1tyś euro, które serwis odesłał jako nieopłacalne w naprawie. Czyli nie wstaje system i drukarka niereaguje na akcje z panelu. Koszt naprawy około 1tyś euro. Więc wole pojechać do kolegi i samemu odebrać coś co działa, niż tracić kase na oglądanie złomów po serwisach.
Kto pyta, nie błądzi. Eppur si muove
Kreatura CNC
Modernizacja plotera megaplot

Awatar użytkownika

pitsa
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 4702
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:40
Lokalizacja: PL,OP

#27

Post napisał: pitsa » 03 cze 2015, 12:55

diodas1 pisze:Niektórym eksperymenty dają więcej przyjemności niż ...
I jeszcze do tego fajnie jest robić to czego według innych się nie da. ;-)
zachowanie spokoju oznacza zdolności do działania
ᐃ 🜂 ⃤ ꕔ △ 𐊅 ∆ ▵ ߡ


laserki
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 8
Posty: 327
Rejestracja: 09 mar 2009, 15:41
Lokalizacja: SpodSamiuśkichGórek

#28

Post napisał: laserki » 26 cze 2015, 22:06

syntetyczny pisze: za te 600funtów chętnie odkupie od Ciebie tą drukarkę(albo kilka stówek więcej), bo jak na razir macałem kilka zcorpów za 1tyś euro, które serwis odesłał jako nieopłacalne w naprawie. Czyli nie wstaje system i drukarka niereaguje na akcje z panelu. Koszt naprawy około 1tyś euro. Więc wole pojechać do kolegi i samemu odebrać coś co działa, niż tracić kase na oglądanie złomów po serwisach.
ZCorpy nie są na sprzedaż. Przynajmniej na razie. Stoją i cieszą oko.
A po 1tyś euro chętnie kupię. Pierwszą postawiłem "na nogi" to i następne postawię.
A jeśli ci wychodzi sprawna maszyna za 2k Euro (1k + 1k naprawa) to nad czym się zastanawiasz? To dobra cena.

Albo ta:
http://www.ebay.co.uk/itm/Used-Zcorp-31 ... 1727361142
Plotery laserowe, serwis, konstrukcje na zamówienie

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Drukarki 3D, RepRap”