wyciecie prostokata w aluminium

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce metalu ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
abdul
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2007, 00:17
Lokalizacja: Słupsk

wyciecie prostokata w aluminium

#1

Post napisał: abdul » 05 kwie 2007, 00:25

Witam pierwszy raz udzielam sie na tym forum.Mam pytanie, amatorsko konstruuje urzadzenia audio na wlasne potrzeby. Jak wiadomo czesto priorytety co do wlasciwosci urzytkowych badz jakosciowych ustala dzial marktingu a nie dzial techniczny wiec czesto sprawy nalezy wziasc we wlasne rece i urzadzenie zbudowac samemu.Mam w zwiazku z tym pytanie z elektronika radze sobie zupelnie niezle natomiast obrobka metali to juz nie moja dzialka.Wykonuje wlasnie obudowe pod urzadzenie mojej konstrukcji i stanalem na etapie wyciecia prostokoatnej dziury o wymiarach 10x7 cm w radiatorze aluminiowym o grubisci 6 mm.Komu najlepiej to zlecic water jet, plazma, laser troche czytalem na ten temat i kazda technika maswoje plusy i minusy.Komu to zlecic macie jakas firme ktora mozecie polecic moze ktos z forumowiczow by sie podjal ?Koszty oczywiscie do uzgodnienia.Najchetniej w okolicach slupska ale wiadomo w czasach firm kurierskich moze byc gdziekolwiek w polsce.

Pozdrawiam Sebastian Piekarczyk



Tagi:


pop9
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 379
Rejestracja: 13 lip 2006, 13:37
Lokalizacja: ...

#2

Post napisał: pop9 » 05 kwie 2007, 09:33

Najprosciej i najataniej pewnie na laserze, nie widzę żadnych przeciwskazan oststnio wyciąle gosciowi z aluminium dwie obudowy do sprzetu klasy hi-end

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka metali”