POWRÓT DZIKUSA

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC
Awatar użytkownika

Autor tematu
DZIKUS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 10
Posty: 1243
Rejestracja: 10 kwie 2005, 14:18
Lokalizacja: STALOWA WOLA W-WA
Kontakt:

#21

Post napisał: DZIKUS » 25 gru 2012, 21:32

skoczek pisze: Ja Twojego powrotu nie będę celebrował bo nie popieram lewacko-anarchistyczno-satanistycznych poglądów.

Oj tam, oj tam :)
Anarchistycznych?
Satanistycznych?
No bez przesady. Czy taki prawicowy bożyszcze jak Józef Piłsudski (założyciel Polskiej Partii Socjalistycznej) był lewakiem lub anarchistą? Jeśli tak, to dlaczego wiece w obronie Radia Maryja (którego funkcjonowanie jest mi generalnie obojętne) są organizowane pod jego pomnikiem? A może był on po prostu porządnym polakiem o pro niepodległościowych i pro socjalnych poglądach? Hmm?

skoczek pisze:Za to chętnie z Tobą pogadam na temat maszyn ;).
Pomyślimy :)


-mamo, czy jestem Twoją małą księżniczką?
-nie, nie jesteś synu

Tagi:


Zbych07
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1479
Rejestracja: 21 cze 2006, 23:26
Lokalizacja: Pruszków

#22

Post napisał: Zbych07 » 25 gru 2012, 22:02

Dzikus REAKTYWACJA :mrgreen:

Powrotu Dzikusa ma Forum nigdy nie zapomnę :???:

Myślałem, że jeden z moderatotorów nazywając Forumowicza ( od którego bez problemów nabyłem kilka rzeczy )
oszustem w kilku wątkach m.in. ----> TU --- sam ma czyste ręce.

CENZURA ? - usuwanie niewygodnych wątków , myślałem że te czasy już minęły.

DZIKUS pisze:
skoczek pisze: Chyba że DZIKUS się dogadał z osobą do której skierował ten post w innym temacie i sam go usunął. Wtedy zwracam honor.
Sam nic nie usuwałem, ale dziś od wiadomej osoby dostałem wiadomość z prośbą o dane adresowe w celu wysłania rzeczonych elementów. Przykre, że dopiero publiczne "pranie brudów" umożliwia odzyskanie swojej własności. I to od osoby, która sama nazywa innych oszustami. No cóż, moja cierpliwość ma swoje granice i nie są one wykonane z gumy. Grubo ponad 3 lata czekania na zamknięcie sprawy to wystarczająco długo. Zwłaszcza, że w międzyczasie kilkadziesiąt razy słyszałem/widziałem (telefon, mail, skype, wiadomości na forum) zapowiedź wpłaty pieniędzy lub odesłania przedmiotów.

No ale nic, wątek jest przecież nie o tym. Tak więc wróćmy do celebrowania mojego powrotu ;)

BARdzo Udany Powrot :mrgreen:

Awatar użytkownika

Autor tematu
DZIKUS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 10
Posty: 1243
Rejestracja: 10 kwie 2005, 14:18
Lokalizacja: STALOWA WOLA W-WA
Kontakt:

#23

Post napisał: DZIKUS » 25 gru 2012, 22:43

Skończmy wątek poboczny proszę. W sumie tak mimochodem mi się wczoraj o tym wspomniało, a tu widzę jakiś wielki bunt na pokładzie się zaczyna. Nawiasem mówiąc, trochę poczytałem forum i odnoszę wrażenie, że duuużo się tu zmieniło. Jakieś wojenki podjazdowe, oskarżenia, insynuacje itd?

Ach, gdzież się podziały te wywody Bartusa na temat trybologii, gdzież te przechwałki Piracika o jego rzekomo kosmicznych zarobkach (ileż to było tego "majątku"? 2 klocki netto? :D). Czyżby teraz została tu jedynie krew, gwałt i pożoga? ;)
Aż mi się skojarzyło:

[youtube][/youtube]



No ale nic, pożyjemy, poczytamy, zobaczymy. Najwyżej się zniknie znowu. Choć teraz widzę, że mi jednak trochę brakowało tego miejsca.
-mamo, czy jestem Twoją małą księżniczką?
-nie, nie jesteś synu

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 5
Posty: 8457
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#24

Post napisał: bartuss1 » 25 gru 2012, 22:59

no pamietam, ze twoje ulubione slowo to "rzekomo" hehe

poza tym wszelkie ultrabzdury już dawno się zapomniały, troche duzo zelastwa przerobiłem ze nie mam czasu na bajanie, co prawda i paru przeciwników się znajdzie, ale to musisz sobie wyczytac :P
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign


kamar
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 16187
Rejestracja: 18 wrz 2010, 06:17
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

#25

Post napisał: kamar » 25 gru 2012, 23:31

Zbych07 pisze: BARdzo Udany Powrot :mrgreen:
Młody stażem jestem i nie wszystko rozumiem - to powrót na forum czy powrót do nicka ? :)


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 7517
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

#26

Post napisał: IMPULS3 » 25 gru 2012, 23:38

Młody stażem jestem i nie wszystko rozuniem - to powrót na forum czy powrót do nicka ? :)

Chyba na forum bo nick ten sam,kiedyś czytalem troche jego wypowiedzi i sporów i po czasie trzeba przyznać że miał wiele racji, i jak pamiętam to miał dużo wspólnego z ..... rowerami. :smile:

Awatar użytkownika

pitsa
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 4653
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:40
Lokalizacja: PL,OP

#27

Post napisał: pitsa » 25 gru 2012, 23:50

Co to jest? Forum zeszło na celebrytów? Dzikie tańce z gwiazdami? ;-)
zachowanie spokoju oznacza zdolności do działania
ᐃ 🜂 ⃤ ꕔ △ 𐊅 ∆ ▵ ߡ

Awatar użytkownika

Autor tematu
DZIKUS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 10
Posty: 1243
Rejestracja: 10 kwie 2005, 14:18
Lokalizacja: STALOWA WOLA W-WA
Kontakt:

#28

Post napisał: DZIKUS » 26 gru 2012, 00:17

bartuss1 pisze:troche duzo zelastwa przerobiłem
Widziałem zdjęcia Twoich nowszych konstrukcji i muszę przyznać, że jak na polowe warunki którymi dysponujesz to dajesz radę. Wiadomo, że nie jest to żaden High-End, ale już sama pula wypracowanych "kilogramometrów" robi wrażenie :shock:
-mamo, czy jestem Twoją małą księżniczką?
-nie, nie jesteś synu

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 5
Posty: 8457
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#29

Post napisał: bartuss1 » 26 gru 2012, 10:09

trzeba mieć fantazję dziadku :D
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign

Awatar użytkownika

gmaro
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3671
Rejestracja: 23 sie 2005, 13:27
Lokalizacja: zapytaj
Kontakt:

#30

Post napisał: gmaro » 26 gru 2012, 10:20

Zbych07 pisze:CENZURA ? - usuwanie niewygodnych wątków , myślałem że te czasy już minęły.





DZIKUS napisał/a: skoczek napisał/a:

Chyba że DZIKUS się dogadał z osobą do której skierował ten post w innym temacie i sam go usunął. Wtedy zwracam honor.



Sam nic nie usuwałem, ale dziś od wiadomej osoby dostałem wiadomość z prośbą o dane adresowe w celu wysłania rzeczonych elementów. Przykre, że dopiero publiczne "pranie brudów" umożliwia odzyskanie swojej własności. I to od osoby, która sama nazywa innych oszustami. No cóż, moja cierpliwość ma swoje granice i nie są one wykonane z gumy. Grubo ponad 3 lata czekania na zamknięcie sprawy to wystarczająco długo. Zwłaszcza, że w międzyczasie kilkadziesiąt razy słyszałem/widziałem (telefon, mail, skype, wiadomości na forum) zapowiedź wpłaty pieniędzy lub odesłania przedmiotów.

No ale nic, wątek jest przecież nie o tym. Tak więc wróćmy do celebrowania mojego powrotu

BARdzo Udany Powrot
Oczywiście najłatwiej się dywaguję na forum bez poznania bliższych szczegółów.

Sprawa rozbija się o kwestię kto ma pokryć wysyłkę i nic po za tym. :mrgreen:
Gdyby nie upór obu stron , już by było po sprawie.
Dogadaliśmy szczegóły na PW i poniosę koszty tej wysyłki.

Jeśli chcecie o tym dalej pisać na forum to piszcie :wink:
Czlowiek z ideą jest uważany za wariata - aż do czasu gdy jego idea zwycieży. (Potem uznaje się go za bohatera i za pioniera danej dyscypliny.)
Pomogłem... ;) to nacisnij POMÓGŁ :]

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”