Zakupy w eBay

Ogólne tematy związane z maszynami CNC, maszyny o odmiennej konstrukcji czyli wszystko co nie pasuje do powyższych.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę
Awatar użytkownika

Autor tematu
chaos
Administrator
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 630
Rejestracja: 29 maja 2004, 12:49
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Zakupy w eBay

#1

Post napisał: chaos » 17 lis 2004, 01:38

Witam
Czy kupował ktoś z was cos na tej aukcji?
Preglądałem tą aukcje angielską i niemiecką i zauwżyłem że mają tam ciekawe artykóły w niezłych cenach.
Chodzi mi głównie o silniki, posówy liniowe, głowice i inne tego typu.
Ceny mają niezłe, ale jak z przesyłką bo słyszałem że z USA to paczka może i ponad stówe kostować.
Napiszcie czy macie jakieś doświadczenie z tą aukcją.

Pozdrawiam



Tagi:


szopen
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 8
Rejestracja: 01 sie 2004, 21:26
Lokalizacja: wroclaw

#2

Post napisał: szopen » 17 lis 2004, 13:52

czesc ! najtansza paczka to ok 8$ (ze stanow) i idzie 4-6tygodni (czasami krocej jezeli zakfalifikuja ja jako szybka, ale to juz zalezy tylko od poczty...) w granicach 15$ zaczynaja sie paczki lotnicze. zeby zarejestrowac sie na ebay musisz miec karte kredytowa lub paypala z tym ze przy karcie kredytowalej nie masz zadnego ubezpieczenia na wypadek gdyby Cie ktos oszukal i mozesz conajwyzej wystawic pozniej negatywa, dlatego trzeba kupowac tylko od pewnych ludzi... najlepiej poszukaj innych chetnych i kupcie cos razem u jednego czlowieka to wysylka wam sie rozlozy bardziej :) aaa i wazna sprawa, trzeba poprosic osobe od ktorej kupujecie zeby nie wkladala do paczki zadnych rachunkow, papierow gwarancyjnych itd, ewentualnie moze je wyslac pozniej listem, inaczej prawie na 100% macie clo i 22% vat :) pozdrawiam

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „NASZE AMATORSKIE MASZYNY CNC”