Jak automatycznie sciągać pliki z rapidshare.com

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Mariuszczs
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 2382
Rejestracja: 04 mar 2008, 08:14
Lokalizacja: Sulmierzyce

#21

Post napisał: Mariuszczs » 15 lip 2009, 22:09

Fajne jak 50 Mb, moje wyciska zaledwie 1,5Mb :(



Tagi:

Awatar użytkownika

KAJOS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 6
Posty: 1302
Rejestracja: 10 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: NISKO

#22

Post napisał: KAJOS » 15 lip 2009, 22:11

50Mb możesz uzyskać tylko z niektórych serwerów i głównie z tych co udostępnia ci telewizja ,głównie filmy do ściągnięcia.Natomiast z pozostałych prędkość może wynieść nawet tylko 5Mb
Żeby coś wynaleźć wystarczy odrobina wyobraźni i sterta złomu.

Obrazek

Awatar użytkownika

CNCRob
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 7
Posty: 1319
Rejestracja: 24 cze 2007, 20:42
Lokalizacja: Świdwin / Worcester

#23

Post napisał: CNCRob » 15 lip 2009, 22:23

KAJOS pisze:50Mb możesz uzyskać tylko z niektórych serwerów i głównie z tych co udostępnia ci telewizja ,głównie filmy do ściągnięcia.Natomiast z pozostałych prędkość może wynieść nawet tylko 5Mb
co nie zmienia rzeczy, że mam takie łącze... a, że serwery nie są jeszcze do niego przystosowane... już nie moja wina. jednak takie łącze pokazuje dużo jeśli coś ściągamy (np. torrent) i korzystamy jednocześnie z neta, wtedy spokojnie przekracza te 5Mb...
- Heidenhain - Siemens - Fanuc -
Able to use the following programmes: FANUC Series 18i-TB, FANUC O-T, SIEMENS SINUMERIC 810D & 840D, ShopMILL, ShopTURN, ManualTURN, HEIDENHAIN CNC ISO, DIN PLUS and TURN PLUS (CNC PILOT) and many more.

Awatar użytkownika

KAJOS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 6
Posty: 1302
Rejestracja: 10 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: NISKO

#24

Post napisał: KAJOS » 15 lip 2009, 22:30

Draco, nie wiem jak u ciebie ale tu w polsce to 50Mb na serwerach i ogólnie będzie realne chyba za 50 lat.....
Żeby coś wynaleźć wystarczy odrobina wyobraźni i sterta złomu.

Obrazek

Awatar użytkownika

CNCRob
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 7
Posty: 1319
Rejestracja: 24 cze 2007, 20:42
Lokalizacja: Świdwin / Worcester

#25

Post napisał: CNCRob » 15 lip 2009, 22:32

polska jest zacofana pod względem internetu... i dalko ma jeszcze do innych państw.
- Heidenhain - Siemens - Fanuc -
Able to use the following programmes: FANUC Series 18i-TB, FANUC O-T, SIEMENS SINUMERIC 810D & 840D, ShopMILL, ShopTURN, ManualTURN, HEIDENHAIN CNC ISO, DIN PLUS and TURN PLUS (CNC PILOT) and many more.


Mariuszczs
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 2382
Rejestracja: 04 mar 2008, 08:14
Lokalizacja: Sulmierzyce

#26

Post napisał: Mariuszczs » 15 lip 2009, 23:11

Ja do zeszłego tygodnia miałem 128kb i to tylko na papierze, jak mi się udało z 80 wycisnąć to było super. Filmu na youtube obejrzeć całego to trzeba było se włączyć przed wyjazdem do sklepu, zapauzować i właczyć jak się wruciło. Jak nie zapauzowałem to się zbuforowała do pamięci tylko końcówka i lipa.

Awatar użytkownika

KAJOS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 6
Posty: 1302
Rejestracja: 10 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: NISKO

#27

Post napisał: KAJOS » 15 lip 2009, 23:14

Ja mam tylko 1Mb do 2Mb nocą ''niekiedy'' ale to dużo za mało ...
Żeby coś wynaleźć wystarczy odrobina wyobraźni i sterta złomu.

Obrazek


nodnod
Znawca tematu (min. 80)
Znawca tematu (min. 80)
Posty w temacie: 1
Posty: 88
Rejestracja: 26 mar 2008, 00:00
Lokalizacja: Wielkopolska

#28

Post napisał: nodnod » 16 lip 2009, 00:29

Draco pisze:mam łącze przez operatora telewizyjnego Virgin. Jest to internet, telewizja i telefon stacjonarny w jednym. Teraz zmieniłem mieszkanie i mam troche wolniejsze 50mb:
http://allyours.virginmedia.com/html/50Mb/benefits.html
w poprzednim mieszkaniu mieliśmy 100Mb ale ja tam nie zakładałem tego i szczerze nawet nie wiedziałem jakiego operatora było, ale również cos z telewizją.
Ten operator to jedna wielka porażka. Kiedy wyjeżdżałem z UK już na stałe do Polski chciałem z nimi uregulować rachunek (chciałem zrezygnować z neta i w razie czego zapłacić karę za zerwanie umowy przedwcześnie). Niestety dogadanie się z nimi graniczy z cudem, a mówię dobrze po angielsku. Stwierdziłem jednak, że może jednak coś nie tak z moim angielski i dałem słuchawkę sąsiadowi (rodowity brytyjczyk), niestety on również nie mógł się z nimi dogadać :neutral: Wkurzyłem się więc i zostawiłem internet w spokoju i przyjechałem do Polski. Po pół roku zadzwoniłem do nich, że chce uregulować rachunek (oczywiście wiedziałem, że już go wyłączyli). Oni na to, że nie ma sprawy i podadzą mi konto na które mam wpłacić zaległości (a uprzednio zrobiłem do nich chyba ze setkę telefonów) :shock:
Dopiero później się dowiedziałem, że w tej firmie jest banda krety...

Awatar użytkownika

Bri
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 814
Rejestracja: 21 maja 2009, 07:31
Lokalizacja: Ruda Śląska

#29

Post napisał: Bri » 16 lip 2009, 06:52

A w sumie rozmawialiśmy tu o ściąganiu z RS, a nie o tym jaki kto ma net. (btw - mariuszcz - nie wyobrażam sobie oglądania youtube na 128kilobitach.. 256kilo też boli, dopiero 512 przepustowość pozwala na prawie bez pauzowe oglądanie ale zapomnij o HD :P)
Ja mam premium na RS na spółkę z kumplem i korzystałem z DAP'a (download accelerator plus) ale ostatnio coś pozmieniali i DAP zamiast zapisywać mi pliki ściągał tylko 13kB (prawdopodobnie html'a) który zaraz po ściągnięciu ładował się do przeglądarki (nowa karta we firefoxie) i dopiero w przeglądarce chciał ściągać właściwy plik. Nic mu nie zmieniłem nie aktualizowałem, zmiana nastąpiła w przeciągu 2 dni nie używania... dziwne.

Przesiadłem się ostatnio na nowego FlashGet'a (1.9.coś tam) - i od razu poprawa - mam kilka linków z RS - wrzucam w plik tekstowy i zaznaczając wszystkie wciskam ctrl+c (kopiuj) FlashGet od razu kradnie fokus i proponuje ściąganie wybranych plików, w następnym oknie gdzie podaje się katalog docelowy wpisuje się również login i hasło do RS'a i zaczyna ściągać. Ustawiłem jeszcze globalnie by tylko jeden plik schodził na raz i wszystko teraz elegancko ściąga. Nie ma problemów z przerwami ściągania, niekompletnymi plikami itp.

Śląsk - Nierdzewka, Alloy, Laser, Gięcie, Excel

Awatar użytkownika

CNCRob
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 7
Posty: 1319
Rejestracja: 24 cze 2007, 20:42
Lokalizacja: Świdwin / Worcester

#30

Post napisał: CNCRob » 16 lip 2009, 19:29

Ten operator to jedna wielka porażka.
Dopiero później się dowiedziałem, że w tej firmie jest banda krety...
no widzisz, i tu się różni nasza postawa, ja neta mam wziętego na mojego landlorda i w nosie mam co z nim będzie jak się wyprowadze. net chodzi wyśmienicie, kilka filmów (po 700 mega każdy) jednocześnie z sieci torrent ściąga w max 15 minut, dodatkowo oglądam filmy w tym samym czasie z neta i nic sie nie tnie ani nie pauzuje.
- Heidenhain - Siemens - Fanuc -
Able to use the following programmes: FANUC Series 18i-TB, FANUC O-T, SIEMENS SINUMERIC 810D & 840D, ShopMILL, ShopTURN, ManualTURN, HEIDENHAIN CNC ISO, DIN PLUS and TURN PLUS (CNC PILOT) and many more.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”