Pełne szkolenie Heidenhain i Sinumerik

Wizytówki ośrodków szkoleniowych i szkół

Autor tematu
Techmarg
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 9
Rejestracja: 09 paź 2013, 08:37
Lokalizacja: Wrocław

Pełne szkolenie Heidenhain i Sinumerik

#1

Post napisał: Techmarg » 09 paź 2013, 08:53

Zapraszamy na kursy dot. obsługi i programowania przemysłowych centrów obróbczych ze sterowaniem Sinumerik i Heidenhain.

Więcej szczegółów na naszej stronie www: link


Kilka słów o nas:

Firma TECHMARG działa na rynku od 1997r. przede wszystkim współpracując z przedsiębiorstwami z branży obróbki mechanicznej.

Jej założycielem, autorem programu kursów i jednocześnie jedną z osób prowadzących zajęcia z kursantami jest inż. Marek Gąbka. Osoba ta posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej dotyczącej obróbki mechanicznej CNC - zarówno jako wykładowca oraz pracownik naukowy Politechniki Wrocławskiej, jak i szkoleniowiec wielu znanych firm przemysłowych - krajowych i zagranicznych (zakładka Nasi Klienci).

Nasza działalność bazuje na doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach naszych instruktorów. Są to technicy, inżynierowie ludzie z uczelni technicznych. Doświadczeni, z ogromnym stażem w przemyśle polskim jak i zagranicznym.

Program NC jest alfanumerycznym zapisem technologii.

Tym co znacząco wyróżnia nas na rynku szkoleń związanych z pojęciem CNC jest to, że podczas kursu dużą wagę przywiązujemy do technologii obróbki skrawaniem.

Korzystanie z firmowych narzędzi służących do nauki programowania i obsługi obrabiarek (np. Siemens SinuTrain) jest również naszym wyróżnikiem. Dodatkowo warto wspomnieć, że zajęcia praktyczne odbywają się na obrabiarkach przemysłowych w środowisku hali produkcyjnej.

Wszystko to sprawia, że po ukończeniu kursu nasi podopieczni w większości przypadków radzą sobie bardzo dobrze na rynku pracy.

Kontakt: +48 724 676 828, +48 605 854 688; mail: biuro@techmargcnc.plTagi:

Wróć do „Szkolenia”