Mariusz H.

Ogólne tematy związane z maszynami CNC, maszyny o odmiennej konstrukcji czyli wszystko co nie pasuje do powyższych.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę

Autor tematu
Mariusz H.
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 241
Rejestracja: 15 cze 2004, 18:59
Lokalizacja: KrakĂłw/Bia?ystok
Kontakt:

Mariusz H.

#1

Post napisał: Mariusz H. » 15 cze 2004, 19:26

Cześć mam na imie Mariusz z zamiłowania, wykształcenia (baaaaaaaaardzo długiego i monotonnego) jestem mechanikiem, od niedawna ucze "Technologi i budowy maszyn" na jednej z uczelni wyższych
Projektowaniem maszyn a dokładniej frezarek zajołem się jakieś 5 lat temu jak postawiłem swoje pirewsze roki w firmie Jazon.
Obecnie mam na swoim koncie jakieś 10 projektów przeróżnych maszyn. Głównie frezarki(było ich 5), kilka wycinarek plazmowych (dokładniej 2 :wink: ) oraz jakieś inne maszynki na silnikach krokowych.
Ten portal wpadł mi ostatnio w wyszukiwarke bo szukam dobrych rozwiązań do starowania serwami i silnikami krokowymi o dużej mocy.

Zawsze moge pomóc jeśli ktoś chce sprubować zaprojektować własną maszynę, ze strony mechanicznej oczywiście, gdzyż jeśli chodzi o elektronike poprzestałem na etapie kierunku wlutowywania diud :D
Jeśli ktoś chce to zawsze moge przesłać fotki niektórych moich dzieł.
Po za tym zapraszam do mojej galerii gdzie są foty maszyn wykonanych, wykonywanych i planowanych.
http://www.cnc.elektroda.net/album_pers ... user_id=58



Wróć do „NASZE AMATORSKIE MASZYNY CNC”