Lantek Expert Baza

Usuwanie elementów z Bazy danych

Dyskusje na temat post procesorów.

Autor tematu
shaunmorgan
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2019, 08:34

Lantek Expert Baza

#1

Post napisał: shaunmorgan » 20 mar 2019, 09:00

Witam

Chciałbym zwrócić się z pytaniem odnośnie oprogramowania Lantek Expert. Mianowicie firma gdzie pracuje wykonuje zlecenia dość powtarzalne w związku z czym raz zaimportowany plik dxf jest wykorzystywany wielokrotnie z bazy danych Lanteka. Po wprowadzeniu rewizji jakiegoś rysunku chciałbym usunąć element ze starszą rewizją z bazy i pozostawić tylko nową. Problem w tym, że nie mogę usunąć starych detali z bazy, ma ktoś może pomysł jak tego dokonać??

Nie znalazłem podobnego tematu, a zobaczyłem że w tym dziale ktoś pisał o Lanteku dlatego ośmieliłem się napisać. W razie czego proszę o przeniesienie.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika

robal43
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 811
Rejestracja: 05 cze 2007, 11:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Lantek Expert Baza

#2

Post napisał: robal43 » 20 mar 2019, 14:45

shaunmorgan pisze:
20 mar 2019, 09:00
Witam

Chciałbym zwrócić się z pytaniem odnośnie oprogramowania Lantek Expert. Mianowicie firma gdzie pracuje wykonuje zlecenia dość powtarzalne w związku z czym raz zaimportowany plik dxf jest wykorzystywany wielokrotnie z bazy danych Lanteka. Po wprowadzeniu rewizji jakiegoś rysunku chciałbym usunąć element ze starszą rewizją z bazy i pozostawić tylko nową. Problem w tym, że nie mogę usunąć starych detali z bazy, ma ktoś może pomysł jak tego dokonać??

Nie znalazłem podobnego tematu, a zobaczyłem że w tym dziale ktoś pisał o Lanteku dlatego ośmieliłem się napisać. W razie czego proszę o przeniesienie.
Pozdrawiam
kolego można go usunąć trzeba wejść w bazę danych
Jaka wersja ??

ALe jesli nie masz uprawnień administratora - odszukaj detal importując w nowym zleceniu ! kliknij na niego dwukrotnie - zapisz INNĄ nazwą - np detal z końcówką 2 będziesz miał dwa detale o podobnej nazwie ale jeden pozostaje oryginalny że tak powiem a drugi z wprowadzoną poprawką ..

W razie pytań
[email protected]

www.plazma-rzeszow.prv.pl
Plotery plazmowe..
---CR Electronic
---Tormec (burny2.5)
---Stigal Dynamic
--- ajan plazma
Programy CAD/CAM :
-Lantek Expert
-Plazma 2 Vers. 2.40
-Wrykrys

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Post Procesory”