Kartki świąteczne, wysyłacie?

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 5341
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

Kartki świąteczne, wysyłacie?

#1

Post napisał: jasiu... » 08 gru 2019, 15:12

No właśnie, ja nadal wysyłam. Ręcznie wypisane, może do odbiorcy dotrze, że musiałem iść, czas stracić, żeby kartkę kupić, wypisać, znaczek nakleić i wysłać. Niby można SMSem, ale to takie automatyczne, ściągnąć tekst z internetu, skopiować, powklejać. Nawet nie sprawdzić, co się wysłało.

A może ja nie mam racji?

Może do nikogo nie dociera, że taka kartka, to był też ten czas i trochę zachodu, jaki poświęciłem, żeby danej osobie pokazać, że pamiętam, że choć trochę jest dla mnie ważna.

Niewiele kartek otrzymuję, zwykle od starszych, innym się po prostu nie chce, a może po prostu nie potrafią na chwilę się zatrzymać i pomyśleć, że taki tradycyjny sposób złożenia życzeń jest dla niektórych fajny. Nadal będę wysyłał, choinkę też ubiorę, nie wystarczy mi wirtualna na ekranie smartfona.

Pozdrawiam wszystkich, którym chce się czas tracić na wysłanie życzeń ręcznie napisanych na kartce.




rynio_di
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1494
Rejestracja: 03 gru 2005, 23:44
Lokalizacja: lublin

Re: Kartki świąteczne, wysyłacie?

#2

Post napisał: rynio_di » 08 gru 2019, 15:24

Tak , tak , tak . Wysyłamy i to dużo wysyłamy , i jest nam bardzo przyjemnie jak otrzymujemy ,otrzymujemy znacznie mniej . Na każdego sms -a z życzeniami odpowiadam dziękują oddzwaniam . Nowoczesności tego typu sms mms i innych działających na zasadzie ,,kopiuj -wklej ,, nie lubię . Ale tak na wszelki wypadek . Wesołych Świąt !!!


upadły_mnich
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1542
Rejestracja: 09 gru 2005, 11:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Kartki świąteczne, wysyłacie?

#3

Post napisał: upadły_mnich » 08 gru 2019, 20:59

Wysyłamy. Przynajmniej do tej najbliższej rodziny. Życzenia jak Rynio_di napisał wysyłane smsem czy MMSem są najczęściej i tak kopiuj-wklej i nie mają tej wartości. Zresztą zwykle na smsowe życzenia nie odpowiadam lub odpowiadam z przypadku bo duża część jest wysyłana do grupy. Czyli jako odbiorca jestem jednym z wielu. Czasami wręcz jestem przypadkowym odbiorcą przez pomyłkę wbrew woli wysyłającego. Kartka tradycyjna to co innego. Ktoś musiał iść na pocztę, zakupić, napisać, znaczki przykleić itp. Wysyłamy.
sprawność wg kobiety: stosunek wielkości wyjętej do wielkości włożonej


qerc
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 275
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:31
Lokalizacja: wrocław

Re: Kartki świąteczne, wysyłacie?

#4

Post napisał: qerc » 08 gru 2019, 21:22

Od wielu lat wysyłałem swoim klientom z każdym rokiem coraz mniej. Dostawałem od niektórych i do tych nielicznych nadal wysyłam.
Doszedłem do wniosku że klient ma w du*** kartkę z życzeniami on chce rabatu. Terminowość i zgodność z rysunkiem nie wystarczają, termin wykonania - na już/ płatność na fakturze na -nigdy a najlepiej jakby tak 90% rabatu było wpisane wtedy jaśnie pan zrobi tylko kwaśną minę odbierając fakturę.
Przepraszam że taki świąteczny temat a ja psuję nastrój.


Ewa85
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2019, 14:44
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kartki świąteczne, wysyłacie?

#5

Post napisał: Ewa85 » 09 gru 2019, 09:02

Ja przynajmniej na święta staram się wysyłać kartki do najbliższej rodziny.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”