Instrukcja obsługi, pomoc, wskazówki

Dyskusje na temat systemu Faunc

Autor tematu
wittmot
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2008, 09:34
Lokalizacja: Dębica

Instrukcja obsługi, pomoc, wskazówki

#1

Post napisał: wittmot » 27 sie 2010, 10:18

Witam,


Pracuje w firmie, gdzie wykorzystuje się roboty przemysłowe w celach transportowych pomiędzy poszczególnymi obrabiarkami.

Moja wiedza operatorska pozwala na niewiele (Włączyć/wyłączyć/zatrzymać/drobne zmiany parametrów), za pewien czas odwiedzi nas serwis z Niemiec w celu skonfigurowania nowego programu pod nowy produkt (utworzenie nowego programu transportowego).

Ten serwis ma również przeprowadzić szkolenie ale wiem dobrze jak takie szkolenia wyglądają (nie wyglądają, bo jest głośno, bo język, bo dużo ludzi etc.) Dyrektor naszego zakładu zarządził, że będzie to ostatnia wizyta tego serwisu i pierwsze i ost. szkolenie i liczy na to, że w przyszłosci przy wdrazaniu nowego produktu, będe umiał sam stworzyć program, czy nanieść zmiany w dotychczasowym programie.

Bardzo chciałbym nauczyć się programować roboty przemysłowe. Prosiłbym szanowne Grono o wskazówki i wszelkie informacje. Najbardziej przydałaby mi się instrukcja w języku polskim, względnie w j. angielskim. Może są organizowane kursy programowania robotów Fanuc, jeśli tak, to jaki koszt.

Za wszelkie informacje i pomoc bardzo dziękuję

Pozdrawiam serdecznie



Tagi:

Wróć do „Fanuc”