IDENTYFIKACJA RODZAJU MATERIAŁU

Szukasz informacji o silniku, scalaku czy innym elemencie to podaj symbol, i inne oznaczenia a moze ktos coś ci znajdzie

Autor tematu
chyczy
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 20:00

IDENTYFIKACJA RODZAJU MATERIAŁU

#1

Post napisał: chyczy » 18 lip 2020, 20:10

Dzień dobry,
z góry przepraszam jeśli umiejscowienie postu jest nieodpowiednie. Przeglądałem działy i uznałem, że może tu się nada, jeśli jednak nie to proszę o przeniesienie postu do odp. działu.
Teraz o problemie. Jestem w posiadaniu sejfu [prawdopodobnie z czasów Komuny, bądź też starszy]. Sejf waży około tonę, a jego wymiary to mniej więcej 1m x 1.5m coś w ten deseń. Chciałbym oddać sejf na złom, jednak nie mam pojęcia z jakiego on jest dokładnie materiału i tu pytanie, czy oni to jakoś zweryfikują lub czy ja sam mogę jakoś to zweryfikować. Dodam, że nie posiadam żadnego specjalistycznego sprzętu do tego typu rzeczy, natomiast robotnicy wykonujący remont budynku, w którym to jest [stary budynek pod urząd miasta], w celu przeniesienia sejfu z jednego pomieszczenia do drugiego, rozmontowali jedną ze ścian, która dodatkowo była wewnątrz zabetonowana[prawdopodobnie w celu mocowania do ściany]. Pracownik, który to robił operował jakiegoś rodzaju palnikiem, żeby odciąć jedną ze ścian(nie wiem czy to istotne). Z góry dziękuję za pomoc, w przeciągu godziny-2 dołączę zdjęcia jakimi dysponuje.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 lip 2020, 20:31 przez chyczy, łącznie zmieniany 1 raz.




nanab
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 330
Rejestracja: 01 paź 2018, 22:34

Re: IDENTYFIKACJA RODZAJU MATERIAŁU

#2

Post napisał: nanab » 18 lip 2020, 20:17

Pewnie większość z tych dwóch ton to beton.


rdarek
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2135
Rejestracja: 04 sty 2013, 23:30
Lokalizacja: 3miasto

Re: IDENTYFIKACJA RODZAJU MATERIAŁU

#3

Post napisał: rdarek » 18 lip 2020, 21:48

:D to co odkręcone sprzedaj na złom ikrzyknij, że resztę oddasz za darmo na złomie mogą nie chcieć tego zabrać jeśli to kompozytowy - od 4minuty wyjaśniają dlaczego :mrgreen:

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Informacji na temat...”