GM System - dowiedz się więcej o Integracji Systemów Inżynierskich

W tym dziale można przedstawiać swoją ofertę, opisywać maszyny na sprzedaż oraz oferować inne usługi komercyjne.

GM System - dowiedz się więcej o Integracji Systemów Inżynierskich

#1

Post napisał: Redakcja » 15 cze 2018, 15:17

Obrazek
GM System Sp. z o.o. założono w 2001 roku we Wrocławiu. Spółka została partnerem firmy UGS – ówczesnego producenta programu Solid Edge. Założyciele GM System należą do pionierów wdrożeń systemów CAD/CAM w Polsce.
Wkrótce po założeniu firmy w jej portfolio znalazły się także programy Siemens NX CAD/CAM. Więcej na temat rozwiązań CAD: https://gmsystem.pl/nx-cad/. Nasza spółka od trzech lat pozostaje Platynowym (wcześniej Złotym) Partnerem Siemens PLM Software, obecnego producenta NX CAD/CAM oraz Solid Edge. W 2010 r. otworzyliśmy oddział firmy w Bydgoszczy, a w 2017 – spółkę-córkę w Trenczynie na Słowacji.

GM System w ofercie posiada także, oprócz wyżej wymienionych, inne systemy opracowane przez koncern Siemens. Oprócz środowisk CAD/CAM kolejną ważną grupą są systemy CAE, przeznaczone do wirtualnych symulacji i przeprowadzania skomplikowanych obliczeń. Należą do nich Simcenter 3D, Simcenter Amesim, Femap, STAR CCM+ oraz Solid Edge Flow Simulation (FloEFD). GM System wdraża też wiodący obecnie na świecie system PLM (Product Lifecycle Management), czyli przeznaczony do zarządzania cyklem życia produktu - Teamcenter.

Inżynierowie aplikacyjni zatrudnieni w naszej firmie znają każdy z oferowanych produktów od podszewki. Dodatkowo współuczestniczą również w ich rozwoju. Można by rzec, że sprzedać program potrafi niemal każdy. Niewiele jest jednak firm, które tak jak GM System, potrafią ów program także wzorcowo wdrożyć. Ponadto jesteśmy w stanie przeszkolić użytkowników w obsłudze każdego z systemów wraz z zapewnieniem sprawnej obsługi serwisowej, możliwej m.in. dzięki autorskiemu Interaktywnemu Centrum Pomocy Technicznej. Przede wszystkim jednak dumni jesteśmy z umiejętności nawiązania partnerskich relacji z każdym klientem – ich oparciem jest wzajemne zaufanie.

GM System prowadzi również szkolenia na dużą skalę. Dysponujemy trzema salami szkoleniowymi we Wrocławiu i w Bydgoszczy. Wysoko wykwalifikowani trenerzy przeprowadzają kursy na poziomach podstawowym i zaawansowanym. Organizujemy również zajęcia specjalistyczne, poświęcone wybranym zagadnieniom z zakresu oferowanego przez nas oprogramowania. GM System publikuje też liczne bezpłatne ćwiczenia i webinaria. Zdobyte w toku wieloletniej pracy doświadczenie umożliwia skuteczne dzielenie się wiedzą.

Na rozwój GM System wpływa nie tylko wciąż poszerzająca się paleta produktów w naszym asortymencie. Rozwijamy się bowiem wraz z polskim przemysłem. W dzisiejszych czasach programy CAD 3D czy CAM są już w powszechnym użyciu - więcej na temat rozwiązania CAM https://gmsystem.pl/nx-cam/). Coraz częściej w przedsiębiorstwach produkcyjnych i biurach konstruktorskich pojawia się jednak potrzeba przeprowadzenia wirtualnych symulacji, dzięki którym możliwa jest redukcja czasu i kosztów wskutek ograniczenia liczby prototypów. Z tego względu GM System rozwija kompetencje w zakresie najnowocześniejszych systemów CAE.

Ponadto wiele firm osiągnęło już na tyle wysoki stopień rozwoju, że niezbędna dla ich dalszego rozkwitu staje się platforma umożliwiająca wydajne zarządzanie dokumentacją techniczną (Product Data Management). W szerszym rozumieniu prowadzi to do kontroli nad całym cyklem życia produktu (Product Life Management – PLM), począwszy od fazy koncepcyjnej, a skończywszy na przekazaniu finalnego wyrobu odbiorcy. Aby odpowiedzieć również na te potrzeby, GM System udoskonala obsługę w zakresie wdrożeń specjalistycznego systemu PLM: Teamcenter. Nasza spółka oferuje pełne wsparcie dla polskich przedsiębiorstw w zakresie rozpoczęcia cyfryzacji procesu produkcji. Wraz z krajowym przemysłem GM System wkracza w epokę Industry 4.0.

Kompleksowa współpraca z wiarygodnym i doświadczonym dostawcą oprogramowania wymaga sprawdzonych profesjonalistów. Przy takich założeniach GM System staje się oczywistym wyborem. Nasze kompetencje pozwalają bowiem na wsparcie i współpracę w trakcie całego procesu projektowo-produkcyjnego. Wdrażamy programy NX CAD i Solid Edge, w których zaprojektujesz swój wyrób. Następnie dla zaprojektowanego wyrobu (lub jeszcze przed otrzymaniem modelu CAD) możesz przeprowadzić obliczenia w Simcenter Amesim, Simcenter 3D, Femap, STAR CCM+ lub Solid Edge Flow Simulation. Zaprojektowany produkt zostanie następnie wysłany – na przykład – do wyprodukowania na obrabiarce CNC, którą możesz zaprogramować we wdrożonym przez GM System programie NX CAM. A to wszystko spaja jedna platforma dla wielu działów: Teamcenter.

GM System – wiarygodny partner biznesowy.Wróć do „Artykuły - Oferty Firmowe”