Czyściwa przemysłowe - jednorazowe czy wielokrotne

W tym dziale można przedstawiać swoją ofertę, opisywać maszyny na sprzedaż oraz oferować inne usługi komercyjne.

Czyściwa przemysłowe - jednorazowe czy wielokrotne

#1

Post napisał: Redakcja » 20 paź 2015, 01:43

Obrazek
Mają wszechstronne zastosowanie w szeregu branż, między innymi motoryzacyjnej, lakierniczej, spożywczej, produkcyjnej, farmaceutycznej, elektronicznej, w firmach sprzątających czy przy obróbce. W sprzedaży znajduje się szeroka gama różnego typu czyściw przemysłowych – papierowych, tekstylnych, syntetycznych, półsyntetycznych, dlatego też kluczowe jest dobranie tych optymalnych nie tylko pod kątem danego zastosowania, ale także ekonomii.

Dobre czyściwa przemysłowe to takie, które szybko i dokładnie zbierają wodę, tłuszcze, oleje, smary i inne zabrudzenia. Powinny być jednocześnie bardzo mocne, nie mogą rysować powierzchni i nie powinny pylić, co ma szczególne znaczenie w wielu pracach, gdzie pył może być zagrożeniem. Dlatego też w doborze czyściw jednorazowego lub wielorazowego użytku trzeba wziąć pod uwagę ich zalety i wady.Czyściwa jednorazowego użytku:
 • wykonane głównie z celulozy czy poliestru
 • wykazują wysoki poziom higieny
 • odpowiednie do czyszczenia o wysokiej dokładności
 • te z dodatkiem celulozy mogą pylić
 • nie muszą być czyszczone
 • wymagają odpowiedniego składowania jako odpad
Koszty związane z korzystaniem z czyściw jednorazowego użytku mogą być wysokie, ponieważ nie dość, że należy posiadać odpowiedni ich zapas, to jeszcze dodatkowo należy ponosić te związane z ich składowaniem i utylizacją. Niemniej jednak w wielu przypadkach, głównie wtedy, gdy liczy się maksymalna higiena, są one niezastąpione.

Czyściwa wielokrotnego użytku:
 • wykonane z tekstyliów, głównie bawełny
 • wykazują wysoką chłonność
 • brak śladów pylenia
 • są bardzo mocne
 • są bardziej przyjazne dla środowiska
 • nie są odpadem, co pozwala na ograniczenie kosztów
 • muszą być odpowiednio czyszczone
Zasadniczo czyściwa wielorazowego użytku mają szerokie zastosowanie i mogą być stosowane w wielu branżach, między innymi do czyszczenia maszyn i urządzeń. Koszty obsługi czyściw tego rodzaju nie są wysokie, zwłaszcza w przypadku ich czyszczenia, co powoduje, że są one także ekologicznym wyborem.

Czyściwa przemysłowe wielokrotnego użytku Berendsen
W kompleksowej obsłudze czyściw przemysłowych wielorazowego użytku specjalizuje się firma Berendsen. w jej asortymencie dostępne są czyściwo z czerwonym paskiem, które znajduje zastosowanie w konserwacji maszyn i urządzeń przy dużych ilościach olejów i smarów, między innymi w przemyśle samochodowym, a także czyściwo z niebieskim paskiem, które ma zastosowanie w przemyśle metalowym, gdzie występują opiłki i wióry obrabianych materiałów
Czyściwa dostarczane są i odbierane przez firmę Berendsen, która zapewnia profesjonalne ich czyszczenie. Klient otrzymuje je w wygodnych w obsłudze pojemnikach, które spełniają odpowiednie normy bezpieczeństwa. Pojemniki wyposażone są także w szczelne pokrywy zabezpieczone uszczelką, dlatego ograniczają przedostawanie się z nich nieprzyjemnych zapachów i zminimalizowane jest zagrożenie pożaru. Stosowanie pojemników ogranicza też zagrożenie dla zdrowia pracowników.

Bliżej z ofertą czyściw przemysłowych firmy Berendsen można zapoznać się pod adresem:http://www.berendsen.pl/wipers-/-czysciwa-przemysloweTagi:

Wróć do „Artykuły - Oferty Firmowe”