Bylaser 2200 ,problem z krawędzią(focusem)

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

Autor tematu
tkamicki5
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2010, 11:14
Lokalizacja: Toruń

Bylaser 2200 ,problem z krawędzią(focusem)

#1

Post napisał: tkamicki5 » 10 wrz 2010, 11:20

Witam wszystkich,jestem nowy i nie wiem czy dobrze trafiłem ale chyba tak :) otóż od nie dawno pracuje na laserze bylaser 2200,nie naprzekam ale ostatnio mam problem z focudem i nie moge dojść z nim do ładu,nigdy wcześniej nie miałem styczności z taka maszyna i nie miałem zadnych szkoleń a denerwuje jak krawędź jest nie za ładna.czy moglibyście podac jakies wskazówki odnośnie focusa,o co chodzi z tą podziałką i wogóle,jak na dzień dzisiejszy krawędź jest o dołu palenia bardzo ładna a bliżej dyszy nie zaciekawa i nie wiem od czego zaczynać.pomóżcie jak możecie.pozdrawioam i z góry dzięki ;) głowica 7,5 jeśli to coś da ;)

[ Dodano: 2010-09-10, 11:41 ]
dodam jeszcze że wypalane elementy troche sie wyginaja z czym idzie że nagrzewaja sie dośc mocno :/



Tagi:


janusz.ire
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 7
Rejestracja: 03 wrz 2010, 10:21
Lokalizacja: irlandia

#2

Post napisał: janusz.ire » 10 wrz 2010, 15:41

Witam musisz okreslic sie jaki material i podwyzsz focusa lub masz za duza moc lub predkosc musisz pokombinowac a ze polacy to maja we krwi to dasz rade powodzenia.


Autor tematu
tkamicki5
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2010, 11:14
Lokalizacja: Toruń

#3

Post napisał: tkamicki5 » 11 wrz 2010, 10:17

no tak,spróbuje pokombinować z mocą i posuwem, a jeśli chodzi o focusa,podwyższyć czyli podziałke w góre kręcić tak,tam ,teraz mam np,na 30 ustawione to jeszcze wyżej?ale duże skoki tym focusem robić czy tylko jedną kreske? a stal to najczęsciej zwykła 18g2.pozdrawiam i dzięki

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”