Przewalifikowanie Ślusarz -operator CNC

Tu możemy porozmawiać na temat podstaw budowy amatorskich maszyn CNC

Autor tematu
Radek111
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 9
Posty: 9
Rejestracja: 14 paź 2012, 21:09
Lokalizacja: Aleksandrów Ł

#31

Post napisał: Radek111 » 02 sty 2014, 21:57

Hm. Jestem mimo wszystko przywiązany do kraju nad Wisłą. Mieszkając za granicą najlepiej czułem się na Słowacji. Może dlatego że w jakiś sposób przypomina PL ?
Tak na serio wszędzie możemy się czuć dobrze, ale tylko perfekcyjna znajomość języka zapewni normalne życie z sąsiadami, kolegami w pracy itp.
W Danii spędziłem kilka lat i mam sentyment do tego kraju ! Najbardziej podobało mi się w Holandii ! Niemcy nie raz okazali mi swoją życzliwość. Austria to naprawdę dobre zarobki.
Ludzie są podobni, bez względu na kraj w którym się urodzili.Mądrzy i głupi, życzliwi i wrogo nastawieni, leniwi i pracowici. We wszystkich tych krajach można spotkać naszych rodaków i to jest osobny rozdział !
I ja mam różne wspomnienia ze wspólnej pracy ze Ślązakami, są wśród nich bardzo fajni koledzy, ale trafiają się również takie egzemplarze, że jak bym nie spotkał to bym nie uwierzył, tym razem pracuję bez tego towarzystwa i jest duuużo lepiej !
Mój obecny szef jest OK , ale zauważyłem że ma zwyczaj od czasu do czasu wrzeszczeć na innych pracowników. Ja jestem w uprzywilejowanej sytuacji, na mnie nigdy nie wrzasnął, jak wrzaśnie to powiem do widzenia. Jeżeli sprowadzę rodzinę będę na jego łasce ! Wolę być nie zależny !
A im więcej się nauczę, im więcej będę umiał tym więcej możliwości na przyszłość !
Pozdrawiam !



Tagi:

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „CNC podstawy”