robofil ?? (chalmilles)

Dyskusje na temat innych obrabiarek i systemów sterowania stosowanych w maszynach przemysłowych

jarasnet
Posty w temacie: 4

#41

Post napisał: jarasnet » 14 maja 2009, 23:39

a żebyś chciał wiedzieć kolegoObrazek
a tu link do strony AGIE made in China: http://en.actspark.cn/docc/sales1.htm



Tagi:


wr
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 3
Posty: 15
Rejestracja: 15 paź 2008, 20:09
Lokalizacja: PL

#42

Post napisał: wr » 15 maja 2009, 08:20

Jaras mogę Ciebie zasmucić lub pocieszyć ale prawie wszyscy producenci liczący się obrabiarek mają swoje zakłady w tamtej części świata i część prostych i najtańszych produktów jest tam wytwarzana. Cóż ekonomia powoduje że produkty które kupujemy są tańsze i gorszej jakości a u nas coraz mniej pracy. A jako ciekawostką podam że u nas też są chińskie fabryki i jeśli kupiłeś blender firmy Braun nabyłeś produkt wytworzony w Polsce przez chińczyków, niezły paradoks. pozdrawiam i mam nadzieję że wrócisz do korzeni a nie pozostaniesz po ciemnej stronie mocy.
wr


subuk
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2009, 09:45
Lokalizacja: BB

#43

Post napisał: subuk » 22 lis 2009, 09:49

Obecnie większość "prawdziwych" elektrodrążarek drutowych ze stajni AC jest produkowana w Szwajcarii. Jedynie budżetowa seria CUT to chińszczyzna. Zaczynam właśnie przygodę z ROBOFILEM 290P, będę mógł na jej temat wypowiedzieć się dopiero za parę dobrych miesięcy :wink:


wr
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 3
Posty: 15
Rejestracja: 15 paź 2008, 20:09
Lokalizacja: PL

#44

Post napisał: wr » 23 lis 2009, 20:55

subuk pisze:Obecnie większość "prawdziwych" elektrodrążarek drutowych ze stajni AC jest produkowana w Szwajcarii. Jedynie budżetowa seria CUT to chińszczyzna. Zaczynam właśnie przygodę z ROBOFILEM 290P, będę mógł na jej temat wypowiedzieć się dopiero za parę dobrych miesięcy :wink:
Witam kolegę mam nadzieję że podzieli się kolega wrażeniami na temat przygody z Robofilem 290P. Osobiście uważam że to fajna maszynka.
wr


subuk
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2009, 09:45
Lokalizacja: BB

#45

Post napisał: subuk » 24 lis 2009, 20:22

Stoję teraz przed wyborem jakiegoś przyjaznego oprogramowania generującego kod, wszyscy chwalą PEPSa, ale z tego co słyszałem cena jest dość wysoka :sad: Będę musiał skontaktować się z przedstawicielem w celu potwierdzenia ceny. Możecie polecić coś ciekawego ? :smile:


Pieki
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 4
Posty: 16
Rejestracja: 08 sie 2008, 14:00
Lokalizacja: Polska

#46

Post napisał: Pieki » 29 mar 2010, 13:59

Zapytaj o ESPRIT (www.espritcam.pl)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Inne obrabiarki przemysłowe”