Wraz z przekładnią kręci się obudowa-nieaktulane.


Autor tematu
Wojwonik16
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 6
Rejestracja: 03 lut 2011, 23:45
Lokalizacja: Daleka

Wraz z przekładnią kręci się obudowa-nieaktulane.

#1

Post napisał: Wojwonik16 » 25 sty 2012, 21:20

Witam, mam otóż taki problem, wraz z przekładniami zębatymi kręci mi się obudowa(bardzo prosta przekładnie- 2 koła zębate, 2 wałki, 4 łożyska i 2 pierścienie). Nie wiem co źle zrobiłem, gdyż jestem w Solidzie nowicjuszem. Byłbym bardzo wdzięczny jak ktoś kto ma większe doświadczenie zechciałby spojrzeć na mój projekt i może by się udało znaleźć błąd.Projekt prześlę na meila jeśli by ktoś był tak miły i poświęcił mi chwilkę.
Z góry dziękuję.

Nieaktualne, bardzo dziękuję Panu niżej :)
Ostatnio zmieniony 26 sty 2012, 19:46 przez Wojwonik16, łącznie zmieniany 1 raz.



Tagi:

Awatar użytkownika

piocam
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 317
Rejestracja: 05 sty 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

#2

Post napisał: piocam » 26 sty 2012, 07:59

Witam pewnie usunąłeś jakąś relację albo dodawałeś je w nie tej konieczności co trzeba. Jak coś to podeślij to na [email protected] a postaram się pomóc.

[ Dodano: 2012-01-26, 10:27 ]
Witam.

Dziki za modele. Z tego co zauważyłem zabrałeś się do składania złożenia trochę nie od tej strony co trzeba. Jeżeli chcesz aby modele złożenie pracowało, coś się w nim ruszało, należy ustawić jakąś część jako nieruchomą. W Twoim przypadku będzie to Obudowa, i ją powinieneś wstawić do złożenia jako pierwszą. Program automatycznie w pełni ją utwierdzi co spowoduje iż będzie nieruchoma. I do niej dodawać kolejne pliki. Pamiętając o odpowiednim odbieraniu stopni swobody tak aby pozwolić im na ruch.
Ponieważ się na tym nie znam chętnie się tym zajmę :)

"Jeżeli zrobisz coś dobrze raz, od tego momentu staje się to Twoim obowiązkiem"

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Solid Edge”