Robot do prasy krawędziowej

Linie produkcyjne, automaty, roboty nie tylko CNC. Przeróbki, modernizacje oraz konstrukcje własne.

Autor tematu
sylwekviros
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:06
Lokalizacja: Grudziądz

Robot do prasy krawędziowej

#1

Post napisał: sylwekviros » 01 maja 2007, 12:26

Witam wszystkich jestem tu pierwszy raz mam do wykonania robota do prasy krawędziowej na dyplom macie jakies materialy co do takich maszyn jakie sterowanie zastosowac moze ktos gdzies zajmuje sie takim sprzetem. Mam to zrobic do Amady HFE80. Pozdrawiam.



Tagi:


pop9
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 379
Rejestracja: 13 lip 2006, 13:37
Lokalizacja: ...

#2

Post napisał: pop9 » 01 maja 2007, 17:24

Widziałem takie roziąznie na targach, ramie robota klasyczne chyba to był Kuka albo Fanuc ale to nie ma znaczenia, do tego chwytak na przysawkacha bierze detal z jadnej palety robi gięcia wg określonej sekwencji i odkłada na drugą. najwiekszy problem to programowanie takiego cacka!! Producencji za jeden cykl szkoleń programowania chcą ok 20 000 pln!!! Jedyne!!
Zobacz TO:


HUD
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 463
Rejestracja: 22 kwie 2007, 21:27
Lokalizacja: Lublin

#3

Post napisał: HUD » 02 maja 2007, 20:57

Ciekawego robota wypuscił Safan. Ale do prasy krawedziowej w której suwak chodzi od dołu.
Jeśli cię bedzie to ,interesowało to za dwa tygodnie moge więcej powiedzieć bo będe u nich.


Autor tematu
sylwekviros
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:06
Lokalizacja: Grudziądz

#4

Post napisał: sylwekviros » 28 maja 2007, 19:22

interesuje mnie wszystko na ten temat ,budowa, zakres jaki moga wykonac te maszyn, tzn. jakie materiały jakich wymiarow ciężaru najlepsza byla by dtr-ka jak macie jakies materiały to slijcie na email [email protected] pozdrawiam

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „INNE MASZYNY i URZĄDZENIA”