Zlecę wykonanie detali aluminiowych - stała współpraca

szukam wykonawcy do stałej współpracy

W tym dziale możesz coś zlecić lub jeżeli masz wolne moce przerobowe przyjąć zlecenie. Dozwolone jest umieszczanie ogłoszeń komercyjnych.

Autor tematu
nokoments
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1

Zlecę wykonanie detali aluminiowych - stała współpraca

Post napisał: nokoments » 12 sie 2018, 23:17

Poszukuję do stałej współpracy wykonawcy detali z aluminium PA6.

Załączam uproszczone rys. techniczne detali i zdjęcia gotowych kompletów. Wymiary w milimetrach. Dokładnie zwymiarowane rysunki techniczne i modele 3D wyślę na PW bądź maila. (Jest też możliwość drobnej modyfikacji projektów celem ułatwienia, bądź obniżenia kosztów wykonania detali).
Chodzi mi o kompleksowe wykonanie, wraz z wierceniem i gwintowaniem otworów i najlepiej z satynowaniem / szkiełkowaniem.
Chciałbym aby część kompletów była też lakierowana na czarno - oferowanie tej usługi będzie dodatkowym atutem.

Pręty widoczne na zdjęciach to pręty spawalnicze ze stali nierdzewnej 3,2mm - w razie potrzeby mogę je dostarczać do wykonawcy.

Potrzebuję minimum 30 kompletów miesięcznie, po 15 z każdego rodzaju. (1 komplet to 1 para detali jak na zdjęciu), w przypadku podjęcia współpracy zobowiążę się do przynajmniej 6 zamówień po 30 kompletów w przeciągu 6 miesięcy.
Termin wykonania pierwszej partii jaki by mnie interesował to pierwsza połowa września.

Proszę o pozostawienie namiarów lub kontakt bezpośrednio ze mną.
Dane kontaktowe: przeman@gmail.com, 605 394 190

Obrazek
Obrazek
Załączniki
pret widelkow.PDF
(24.53 KiB) Pobrany 43 razy
kapturek.PDF
(29.19 KiB) Pobrany 43 razy
widelki slim uproszczony.PDF
(32.15 KiB) Pobrany 57 razy
widelki classic uproszczony.PDF
(31 KiB) Pobrany 37 razy