[S] Wrzeciono CNC 2,2kW ER20, woda + pompka chłodzenia

Chcesz sprzedać, kupić, zamienić - wszystko co związane jest z CNC. Zabronione jest reklamowanie sklepów, firm handlowych oraz umieszczanie oferty komercyjnej w treści posta.

Autor tematu
art.ur
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 3

[S] Wrzeciono CNC 2,2kW ER20, woda + pompka chłodzenia

Post napisał: art.ur » 16 sie 2019, 08:25

Sprzedam jak w temacie: typowy tzw. mokry chińczyk.
Wrzeciono CNC 2200W, uchwyt ER20, chłodzone wodą, w zestawie z wtyczką, pompką chłodzenia i rurkami.
  • Średnica wrzeciona 80mm
  • Moc 2200W
  • Zasilanie 220V
  • Częstotliwość 400 Hz
  • Obroty 24000 RPM
Komplet kupiony w Chinach, nie został ani razu użyty - wrzeciono okazało się za ciężkie do mojego amatorskiego plottera.
Nie podłączałem do falownika, żeby nie ubabrać cyną wtyczki. Ale drugie, mniejszej mocy i lżejsze, kupione od tego samego dostawcy działa doskonale, więc to też powinno. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia, ale to najbardziej typowe z typowych wrzeciono z Ali.

Sprzedaż prywatna - nie wystawiam faktury, ani nie udzielam gwarancji.
Cena 800 PLN przy odbiorze osobistym w Warszawie lub na linii otwockiej. Cena przesyłki kurierem +50 PLN (waga!). Nie wysyłam za pobraniem. Jeżeli obawiasz się przesłać pieniądze z góry, mogę wstawić wrzeciono na allegro.
Zapraszam do kontaktu,
Artur

Autor tematu
art.ur

Re: [S] Wrzeciono CNC 2,2kW ER20, woda + pompka chłodzenia

Post napisał: art.ur » 17 sie 2019, 23:31

Załączam kilka zdjęć wrzeciona i pompy chłodzenia. Pompa ma chińską wtyczkę, ale to nie powinno być żadnym problemem dla zawodnika posługującego się TAKIM wrzecionem ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

dasza77
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1

Post napisał: dasza77 » 17 sie 2019, 23:47

Nie wymagaj aktu odwagi aby robić przedpłatę znając tylko nick :)

wm56
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 1

Post napisał: wm56 » 18 sie 2019, 00:13

Co to za waga że taka cena za przesyłkę?? Na bank nie waży ten cały zestaw więcej jak 30 kg.
Kurier do 30 kg to 19 zł.

Autor tematu
art.ur

Post napisał: art.ur » 18 sie 2019, 08:57

Wysyłam coś raz na 2 lata, więc nie znam aktualnych cen. Poza tym u mnie jest kiepsko z logistyką - nie mam żadnego kuriera w pobliżu, a całe dnie spędzam w robocie, więc trudno mi się z nim umówić. Dlatego najchętniej przekażę to osobiście (np. w Warszawie) - żeby nie było, że się uszkodziło w transporcie, czy przesyłka była za droga, czy jeszcze coś innego. Ale jak będzie potrzeba, to coś wymyślę.
Co do płatności, może faktycznie wymaga to pewnej (ponadprzeciętnej) wiary w ludzką uczciwość, ale mi kilka razy zdarzyło się tak zaufać i nie zostałem oszukany. A dla ostrożnych proponuję aukcję na allegro - jestem tam od kilkunastu lat i nigdy nie miałem żadnej wtopy. A tam są już konkrety: nazwisko, adres i zabezpieczenie transakcji.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Giełda CNC”