Wiertarka Stołowa WS

Chcesz sprzedać, kupić, zamienić - wszystko co związane jest z CNC. Zabronione jest reklamowanie sklepów, firm handlowych oraz umieszczanie oferty komercyjnej w treści posta.

Autor tematu
jamnik22
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 6

Wiertarka Stołowa WS

Post napisał: jamnik22 » 05 lut 2019, 08:48

Sprzedam wiertarkę stołową WS widoczną na zdjęciach Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dodane 7 minuty 4 sekundy:
cena 1500

Dodane 3 minuty 49 sekundy:
tel 603268713

Awatar użytkownika

Petroholic
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1

Re: Wiertarka Stołowa WS

Post napisał: Petroholic » 05 lut 2019, 19:35

Jeśli się nie mylę to jest WSD-16 tylko różni się od mojej tym, że moja ma za kolumną skrzynkę elektryczną, a ta ma przełącznik wbudowany w kolumnę... Do tego mniejsze przełączniki na czole (ja mam duże) i opuszczanie kolumny po prawej (u mnie po lewej)...

Bardzo zacny sprzęt jak się o niego zadba :) Z falownikiem na silniku czyni cuda :D I jedynie 135kg wagi :D

Autor tematu
jamnik22

Post napisał: jamnik22 » 05 lut 2019, 20:56

Petroholic pisze:
05 lut 2019, 19:35
Jeśli się nie mylę to jest WSD-16 tylko różni się od mojej tym, że moja ma za kolumną skrzynkę elektryczną, a ta ma przełącznik wbudowany w kolumnę... Do tego mniejsze przełączniki na czole (ja mam duże) i opuszczanie kolumny po prawej (u mnie po lewej)...

Bardzo zacny sprzęt jak się o niego zadba :) Z falownikiem na silniku czyni cuda :D I jedynie 135kg wagi :D
No lekka nie jest . Mam trzy wiertarki stołowe a brak przestrzeni dochodzi jeszcze prasa hydrauliczna którą właśnie robię i zakuwarka do węży i muszę część maszyn sprzedać

Autor tematu
jamnik22

Post napisał: jamnik22 » 08 lut 2019, 00:58

Ω

Autor tematu
jamnik22

Post napisał: jamnik22 » 08 lut 2019, 15:47

Aktualna zapraszam potrzebuję miejsca w garażu komuś jeszcze długo posłuży

Dodane 2 minuty 14 sekundy:
Na zachętę oddam za 1300 mniej już nie mogę

Autor tematu
jamnik22

Post napisał: jamnik22 » 09 lut 2019, 17:11

podbijam potrzebuję miejsca w warsztacie może teraz ktoś się znajdzie nie sprzedaję tego dlatego że to złom wiertarka jest ok

Awatar użytkownika

oskaeg
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3

Post napisał: oskaeg » 09 lut 2019, 19:15

Jak to nie mogę? Ja swoją biedną Zosie sprzedałem za 800 zł i jakoś mogłem, mimo ze same śruby były warte 600 zł, ale taki to jest biznes, na maszynach się tylko traci przy sprzedaży.

Problem z tymi wiertarkami jest taki, ze jest ich od groma, a i tak ludzie potrafią kupować je w cenie 400 - 600 zł, tylko trzeba wiedzieć gdzie... 1300 zł za wiertarkę to bardzo dużo. Za 3 tys można dostać wiertarkę promieniową o masie chyba dwóch ton o ile dobrze pamiętam...

Nie wiem jak inni, bo nie każdy zna się na maszynach i jelenie się zdarzają, ale ja osobiście więcej jak 800 zł to bym Ci nie dał i to była by cena już na prawdę maksymalna. Także jak ktoś Ci da tysiąc złotych to z pocałowaniem ręki trzeba sprzedawać... Ja np osobiście kupiłbym chętnie taką wiertarkę za 600 zł i to by była dla mnie cena taka w miarę okazyjna, bo wiedziałbym ze zawsze za te 800 zł powinienem ją teoretycznie sprzedać a za 600 zł na pewno by poszła od ręki, ale ceny się zmieniają i każdy kto handlował maszynami wie, jak jest coś po prostu ciężko sprzedać.

Wystaw na OLX i na Allegro, dużo ludzi tam kupuje, dużo się nie zna.... a na forum panują trochę inne ceny, dlatego tu będzie Ci ciężko sprzedać za takie pieniądze...

atlc
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2

Post napisał: atlc » 09 lut 2019, 21:33

Może trzeba zmienić branżę? Nigdy nie straciłem na żadnej maszynie, ba, nigdy nie sprzedałem po kosztach. Dużo kupuję i sprzedaję, mimo że nie jestem handlarzem, po prostu zmieniam maszyny na większe, nowsze, szybsze czy co tam w danej chwili jest potrzebne.

Rybiarz
Posty w temacie: 1

Post napisał: Rybiarz » 09 lut 2019, 21:53

Na wiertarki szybkoobrotwe nie ma wzięcia...
Ostatnio byłem u specjalisty który przerabia właśnie wsd-6 na mk2 i normalne obroty,bo mówi że za chiny tego nie sprzeda..

Awatar użytkownika

oskaeg
Posty w temacie: 3

Post napisał: oskaeg » 10 lut 2019, 16:30

Może trzeba zmienić branżę? Nigdy nie straciłem na żadnej maszynie, ba, nigdy nie sprzedałem po kosztach. Dużo kupuję i sprzedaję, mimo że nie jestem handlarzem, po prostu zmieniam maszyny na większe, nowsze, szybsze czy co tam w danej chwili jest potrzebne.

Jedyne co trzeba, to dostosować się do rynku i klienta. Chciałem szybko sprzedać to dałem niską cenę i sprzedałem w jeden dzień, jakby wisiała parę dni to pewnie sprzedał bym ją za dużo więcej, ale Ja wolę obracać gotówką niż trzymać klamoty. Ja podchodzę do tego biznesu jak do gry w szachy, wolę stracić pionka wymieniając go na królówkę...

Ludzie którzy chcą zrobić miejsce, sprzedają maszyny szybko. A takie wymyślanie i opowiadanie bajek przy wysokiej cenie, to stare chwyty handlowców...

Nie jesteś jedyny co zmienia maszyny na nowsze i szybsze... Każdy człowiek który działa w przemyśle wie ze maszyny które są w ogłoszeniach nie są warte tych pieniędzy... Ludzie nie znają rzeczywistych cen, bo maszyny są od ręki za takie ceny sprzedawane...

Facet miał np jakiś czas temu tokarki TUE 35 w stanie idealnym za 3 tys złotych, sprzedał w tydzień 12 sztuk i to są ceny prawdziwej sprzedaży, a nie tak jak ktoś wygrzebie jakiegoś starego grata z obory dziadka i woła za to 12 tys...

Wszyscy dobrze znamy jakie są realia, jak coś długo wisi, to znaczy ze to nie jest okazja, tak jak z tą wiertarką np. Jakby to była okazja to już była by sprzedana, no niech mi ktoś powie ze tak nie jest... Jak może coś być okazją i wisieć na ogłoszeniach pół roku?

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Giełda CNC”