kod QR rhinocam pomoc

Rhino 3D

Autor tematu
c0y0te
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 16
Posty: 16
Rejestracja: 28 gru 2012, 20:35
Lokalizacja: warszawa

#31

Post napisał: c0y0te » 31 gru 2012, 18:07

Kurcze to nie o to chodzi, abyś mi to robił bo chciałbym się tego sam nauczyć, wiem że moje pojęcie jest równe zeru, ale się szybko uczę:) , a pyzatym to tylko projekt eksperymentalny, a dążę do tego żeby w niedługim czasie posiąść sporą wiedzę ;) i nie mówię tu o męczeniu Ciebie cały czas :) Jeśli chodzi o frezy i postprocesor to te dane będę miał dopiero po nowym roku, ale do tego czasu mógłbym to tak ogarnąć, żeby sobie potem zmienić tylko narzędzie i parę innych parametrów i móc już wycinać.


Nie odpowiedziałeś na pytanie skąd wiesz, że te krzywe nie są połączone ?

dodaje goły plik niewymiarowany do którego zrobiłem tylko import z pdfa który też dodaje

sprawdź jeśli możesz czy da się zrobić tą operacje o której mówimy, bo może chodzi o kolejność? Próbowałem i wydaje mi się, że te krzywe są złączone, aczkolwiek tak jak pisałem wcześniej moja wiedza jest dość mizerna :)
Załączniki
test.rar
(63.71 KiB) Pobrany 210 razy



Tagi:


kubus838
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 15
Posty: 2572
Rejestracja: 06 lip 2009, 14:52
Lokalizacja: Mszczonów

#32

Post napisał: kubus838 » 31 gru 2012, 18:50

Jak Ci to zrobie to bedziesz wiedział jak to powinno wyglądać i bedzie Ci łatwiej. A z racji tego że niemasz jeszcze freza i postprocesora to przygotuje Ci to żebyś zobaczył jak powinien wygladać gotowy produkt do ustalenia ściezki freza.

Skad wiem, że obiekty nie są połączone bo nie które podczas oznaczania do wyciecia dzielą się na linnie i może wystapić błąd podczas frezowania.
Dobrze z tego pliku spróbuje coś zrobić i Ci wysle na poczte prywatną.

A mozesz mnie męczyć mnie to nie przeszkadza i od razu mówie NIE ROBIĘ TEGO DLA PIENIĘDZY. Jak masz jakieś pytanie to pytaj jeżeli bedę w stanie zawsze Ci pomogę.

Dobrego Nowego roku i mniej kłopotów w nowym roku.
Spadam do parcy i wracam koło 6 rano

robert


Autor tematu
c0y0te
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 16
Posty: 16
Rejestracja: 28 gru 2012, 20:35
Lokalizacja: warszawa

#33

Post napisał: c0y0te » 31 gru 2012, 19:03

Wszystkiego dobrego !!!!

kurcze "do pracy" nie zazdroszczę :)

dzięki wielkie za pomoc

jakby co to 25x25 cm chciałbym żeby miał ten QR kod

i może faktycznie lepiej tak, ale czy ja zobaczę wszystkie zmiany ?? , to nie wiem, jak nawet nie wiem gdzie te krzywe się nie łączą :)
:-)


kubus838
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 15
Posty: 2572
Rejestracja: 06 lip 2009, 14:52
Lokalizacja: Mszczonów

#34

Post napisał: kubus838 » 01 sty 2013, 13:08

Sprawdź swoja pocztę bo nie których plików tu niewolno umieszczać i w razie czego pytaj.

robert

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Rhino 3D”