Prima Platino fiber konsola P30L -czy ktoś ma instrukcję

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

Autor tematu
trucer
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:43
Lokalizacja: Polska

Prima Platino fiber konsola P30L -czy ktoś ma instrukcję

#1

Post napisał: trucer » 15 cze 2017, 12:02

Czy ktoś może ma instrukcje i inne papiery do tego lasera/konsoli? pracuję już u siebie w firmie 2 lata, teoretycznie laser to nie moja działka, ale dopiero teraz się dowiaduję żę jak kupywano maszynę (jeszcze wtedy nie pracowałem) to nie wymagano od dostawcy żadnej dokumentacji, a mam głupie hobby usprawniania/przyspieszania/uproszczania procesu produkcyjnego (wymyślanie i tworzenie szablonów/przyrządów, jakich prostych mechanizmów na ile wiedza i umiejętności pozwalają). Dogrzebałem się do jakichś zakurzonych papierów dostarczonych przez producenta, ale strasznie biedne te informacje, a na 100% wiem że z lasera da się wycisnąc duzo więcej niż teraz operatorzy i programista wyciągają, zarówno jakościowo jak i ilościowo, tylko trzeba miec w co się wczytać i zacząć eksperymentować. Do prasy hydraulicznej udało mi się znaleźć na necie duzo papierów po angielsku (przypadek z kupnem taki sam jak z laserem), przestudiowałem, zacząlem eksporymentować we wlasnym zakesie i teraz sam sobie się dziwię jakie cuda wianki potrafię na tej prasie zrobić. Z laserem chciałbym pdobnie. Podobna prośba jest z nc ekprsem, jak ktoś ma jakaś dokumentację do niego to byłbym wdzięczny, zwykłe autoonarzędziowywanie części i automatyczne nestingi to dla mnie zdecydowanie za mało.



Tagi:

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”