Ploter czy grawerka laserowa co2?

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

Fafal_83
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 2
Posty: 52
Rejestracja: 04 mar 2013, 14:06
Lokalizacja: Polska

#11

Post napisał: Fafal_83 » 08 sty 2016, 22:18

Dobra nie chciał bym Cie denerwować bo też tak myślałem jak piszesz czyli że się rozwijam ( "Jak na razie trafiam pod opiekę osób które chętnie mi pomagają i pokazują różne strony frezowania co jest dla mnie budujące (prywatni przedsiębiorcy, właściciele małych i średnich firm )). W pewnym momencie zaryzykowałem i "coś" zmieniłem i okazało się, że ktoś przez ładnych kilka lat robił na mnie kasę. Oczywiście nie mówię że tak jest w Twoim przypadku ale zapamiętaj : nie ma nic za darmo. Jeśli ktoś Cie uczy inwestuje w Ciebie to ma w tym interes i w sumie to jest dobre dopóki się opłaca obu stronom :)



Tagi:


Autor tematu
dominic
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 4
Posty: 16
Rejestracja: 05 lut 2015, 08:49
Lokalizacja: Śląsk

#12

Post napisał: dominic » 08 sty 2016, 22:22

Wiem wiem. Ja o kasie się nie boję rozmawiać. Mam świadomość że frezowanie to jest taka technika obróbki, gdzie element gotowy kosztuje jeszcze czasem krocie- oczywiście trend się zmienia bo taki np. Janek ciuła zlecenia za pół darmo, ale to nie jest dobra droga. No cóż, ja uważam że to są czasy tego kapitalizmu, tylko że to już są złe czasy jak dla mnie. Myślę zbyt schematycznie i staroświecko jak na swój wiek ale przynajmniej oceniam otoczenie takie jakie jest :)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”