SERON SL6040 proszę o opinie

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

jbb
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Posty w temacie: 3
Posty: 35
Rejestracja: 29 wrz 2009, 13:59
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

#21

Post napisał: jbb » 29 wrz 2015, 23:37

Nie zastanawiaj się kup GCC, a jak myślisz poważnie o biznesie ( widzę starania w twoich poszukiwaniach) to zanim ci padnie regenerowana tuba zarobisz na następny laser przy tym będziesz miał już grono zadowolonych klientów. Ja zaczynałem od GCC i tak 6 lat sprawował się bardzo dobrze w między czsie wpadł trotec i to raczej pomyłka przereklamowany i przeszacowany sprzęt z wieloma niedoróbkami brrrrr... niemiłe wspomnienia. Obecnie ponownie dokupiliśmy GCC i zacieram wspomnienia po trotecu. Na stanie mamy pięć laserów i to każdy innej marki i pod inne media stąd posłuchaj dobrej rady kogoś kto maszyny traktuje jako narzędzie do pracy, a nie relikwie.
Trotec wynajmuje pseudo blogerów na całym świecie i w ten sposób uprawia marketing sprzedaży co zresztą tutaj na forum doświadczamy.

PELIKAN - po prostu mam wrodzony wstręt do złodziei oszustów, naciągaczy i grantowanych blogerów i tyle w temacie,
jesteś na liście i nic nie poradzę. Może odkupisz tę padakę troteca z tubą iradiona na wyjściu ponad 100W - to byś poszpanował. Przemyśl zanim napiszesz coś głupiego.



Tagi:

Awatar użytkownika

guardian_angel
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 8
Posty: 309
Rejestracja: 31 gru 2010, 14:34
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#22

Post napisał: guardian_angel » 30 wrz 2015, 08:59

Ryszard84
Dobry sprzęt, tuba po regeneracji to jak nówka. Jak w dobrej cenie to ja bym się nie zastanawiał.

PS
Przegiełeś panie nieszanowny z firmy JBB Studio

Ja też mam taki wstręt w szczególności do cwaniaków z pomorskiego.

No proszę mnóstwo sprzętu i taki doświadczony wszechstronny cwaniak nie wie że tuby iradiona dają dużo do życzenia. Nie muszę szpanować jak ty że posiadasz urządzenia każda z innej bajki... chyba już się sam w tym wszystkim gubisz. Mi wystarczą dwa plotery i znakowarka żeby zrobić to w czym jestem dobry, bez żadnej ściemy i robienia z klientów frajerów...

Nie wiedziałem że ktoś mnie wynajął... poszukam umowy o dzieło... litości.
Z Panem Macierewieczem znajdziesz wspólny język, wszyscy podejrzani, normalnie psychoza.
Możesz zarzucić pozostałym przedstawicielom firm na tym forum, którzy uprawiają swój własny marketing... bo go uprawiają za pomocą zaje...go narzędzia jakim jest forum i za niezłą kasę.
Nie frustruj się wszyscy tak robią :) nawet Chińczycy za pomocą Google translator i ty tego nie zmienisz.

Ja prowadzę prywatnego niesponsorowanego przez nikogo bloga o takich a nie innych ploterach bo na nich pracuję. Mam taki kaprys i chęć pomagania innym użytkownikom. Notuję więcej otworzeń w miesiącu niż wasza od zawsze w budowie strona web w roku.
Czy ci się to podoba czy nie... mam wyj.....ne na twoje zdanie i opinię jakie starasz się propagować na forum o mojej osobie.

Miłego dnia i pozdrawiam jedyną sympatyczną osobę z firmy JBB Studio właścicielkę Panią Beatę.

Do moderatora proszę o usunięcie zbędnych postów.
.:: LASER CO2 TROTEC SPEEDY 300 ::.
.:: LASER CO2 TROTEC SPEEDY 100 R ::.
.:: FREZARKA INFOTEC 330G ::.
----------------------------------------------
ZAPRASZAM NA BLOGA
http://lasertrotec.blogspot.com

Awatar użytkownika

SERON
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Posty w temacie: 3
Posty: 34
Rejestracja: 10 lut 2015, 11:45
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

#23

Post napisał: SERON » 30 wrz 2015, 17:43

Kolego Ryszard84 w związku z zaistniałą sytuacją wypada mi tylko przeprosić, nie wiem co było powodem takich twoich wrażeń, ale do każdego klienta staramy się podchodzić jak najlepiej. Może natłok klientów był powodem? Jeszcze raz przepraszam!
Co do maszyny to pisałem kilka postów wyżej że będzie prezentowana z tubą RF a w naszej siedzibie mamy uruchomione maszyny z tubami RF i szklanymi, a próbek z lasera oprócz tych w maszynie mamy całą gablotę i stała ona na targach.
Doradca Techniczny

tel 15 814 24 02
[email protected]

www.seron.pl


Autor tematu
Ryszard84
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 7
Posty: 8
Rejestracja: 14 wrz 2015, 20:16
Lokalizacja: Rybnik

#24

Post napisał: Ryszard84 » 01 paź 2015, 23:14

Biorąc pod uwagę moje doświadczenia na forach, jakos mało osób wyraża swoją opinie.


lasery.pl
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Posty w temacie: 3
Posty: 36
Rejestracja: 05 lis 2011, 21:49
Lokalizacja: Bytom

#25

Post napisał: lasery.pl » 06 paź 2015, 10:16

guardian_angel pisze:Panie Colop czemu nie napiszesz że chodzi o Universala ?
Porównujesz 80W szklankę do 75W RF ... no no robi wrażenie dla laika... aż o 30% fiu fiu...
Nie napiszę, że chodzi o Universala bo o niego nie chodzi. Universal od wielu lat nie montuje już tub Synrada do swoich ploterów. Chodzi o plotery Lotus BLU.
I proszę czytać ze zrozumieniem, bo nie napisałem przyspieszenie o 30% tylko skrócenie czasu do 30% poprzedniego. A to zasadnicza różnica.

Z pozdrowieniami.

Awatar użytkownika

guardian_angel
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 8
Posty: 309
Rejestracja: 31 gru 2010, 14:34
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#26

Post napisał: guardian_angel » 06 paź 2015, 11:56

lasery.pl pisze:Na naszej maszynie ten punkt został też wyeliminowany. Maszyna 75wat na Synradzie.... Cena zakupu naszej maszyny była wyższa...
Kolego Colop, w pierwszym swoim poście nie określiłeś o jaką konkretnie maszynę chodzi tylko ogólnikowo strzeliłeś "nasza maszyna". Sorry mi Colop zawsze będzie się kojarzył z Universalem bo od tego zaczynaliście więc w domyśle założyłem że chodzi o ULS. Po drugie czy ktoś z nas wspominał o prędkości czy o przyśpieszeniu cięcia ??? Oboje dobrze wiemy że z tą prędkością to różnie bywa :)
Proszę Kolegę, aby sam czytał i pisał posty ze zrozumieniem.
.:: LASER CO2 TROTEC SPEEDY 300 ::.
.:: LASER CO2 TROTEC SPEEDY 100 R ::.
.:: FREZARKA INFOTEC 330G ::.
----------------------------------------------
ZAPRASZAM NA BLOGA
http://lasertrotec.blogspot.com


lasery.pl
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Posty w temacie: 3
Posty: 36
Rejestracja: 05 lis 2011, 21:49
Lokalizacja: Bytom

#27

Post napisał: lasery.pl » 06 paź 2015, 16:29

Ciesze się, że Colop jest kojarzony z Universalem. Nic w tym temacie u nas się nie zmieniło,dalej Universal jest naszym głównym dostawcą. Co nie znaczy, że nie mamy innych opcji, o których wspomniałem powyżej.
Co do drugiego punktu nie będę czepiał się szczegółów i udowadnia kto ma rację czy co przeoczył czy też źle zrozumiał. Dla mnie porównanie cięcia w tym samym czasie na maszynach stojących obok siebie ma większą wartość niż teoretyczne obliczenia, szacowania itp. A skrócenie czasu cięcia z 3 minut do 1:10 jest sporą różnicą. A czystość cięcia również ma niebagatelne znaczenia bo jeśli dzięki temu eliminuje się dodatkowe czynności to skraca się cały proces produkcji gdzie cięcie laserem jest tylko jego częścią.
Ale to też są rzeczy dla wszystkich oczywiste ;-).

Awatar użytkownika

guardian_angel
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 8
Posty: 309
Rejestracja: 31 gru 2010, 14:34
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#28

Post napisał: guardian_angel » 07 paź 2015, 08:18

Oczywiście :)
.:: LASER CO2 TROTEC SPEEDY 300 ::.
.:: LASER CO2 TROTEC SPEEDY 100 R ::.
.:: FREZARKA INFOTEC 330G ::.
----------------------------------------------
ZAPRASZAM NA BLOGA
http://lasertrotec.blogspot.com

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”