Ploter laserowy ATMS Laser co2 1390 / Seron SL1280

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

zeus_zeus
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2016, 06:34
Lokalizacja: internet

#21

Post napisał: zeus_zeus » 25 lut 2016, 12:49

guardian_angel, odwiedziłem twój blog i widzę że pare rzeczy na pewno mi się przyda - posiadam laser TROTEC i mam pytanie - w jaki sposób można uaktualnić program JobControl do wersji 10.4?



Tagi:

Awatar użytkownika

guardian_angel
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 4
Posty: 309
Rejestracja: 31 gru 2010, 14:34
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#22

Post napisał: guardian_angel » 25 lut 2016, 13:13

PW poszło
.:: LASER CO2 TROTEC SPEEDY 300 ::.
.:: LASER CO2 TROTEC SPEEDY 100 R ::.
.:: FREZARKA INFOTEC 330G ::.
----------------------------------------------
ZAPRASZAM NA BLOGA
http://lasertrotec.blogspot.com


komar15
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 102
Rejestracja: 24 wrz 2013, 19:55
Lokalizacja: Puławy

#23

Post napisał: komar15 » 09 mar 2016, 08:17

kolego Gripsed,
ja akurat nie uwierze w to, że laser po takim pożarze zregenerujesz za 5 razy mniej, a jeśli tak - to napisz mi na priv swoją ofertę z częściami, z chęcią będę się zaopatrywać u Ciebie, bo nie znalazłem kompatybilnych części na rynku w takich cenach.
No chyba, że masz te jakiejś "dojścia", o których ATM napisał, ale nie każdy ma takich kolegów xDDD


Piotrek M
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Posty w temacie: 3
Posty: 32
Rejestracja: 29 lis 2013, 11:51
Lokalizacja: radom

#24

Post napisał: Piotrek M » 09 mar 2016, 08:47

Kolego Gripsed,

Podobnie jak przedmówca nie zgodzę się z Tobą. Jeżeli prawdą jest silnik który zaproponowałeś pracownikowi firmy ATMS, to faktycznie miał rację. Zdecydowanie jest za mały.

Nie chciałbym wchodzić w szczegóły bo to nie moja sprawa, natomiast sam naprawiałem maszynę i wiem że części są drogie. I jeśli masz możliwość zakupu części po tak niskich cenach to masz fart. Weź pod uwagę, że temperatura podczas pożatu może być na prawdę duża i uszkodzić więcej części. Wielokrotnie widziałem maszyny które już nie nadają się do naprawy ze względu na koszty.
ps. co do tuby, to do dziś ten badziew leży na strychu a wsadzona jest STARA tuba 80W i działa lepiej niż ta wasza 100W i nie, nie jest to wina pożaru, bo zle pracowała jeszcze przed.
A czy zgłosiłeś im to przed pożarem? Jeśli nie to jakie masz podstawy do reklamacji takiej tuby laserowej? Przecież ona jest klejona a w przypadku pożaru może być z tym klejem różnie. I to jak najbardziej rozumiem.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”