Ploter laserowy Sybil Pro 6040 60W

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

Wodzer
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:24
Lokalizacja: Kraków

#21

Post napisał: Wodzer » 12 sty 2016, 19:45

Jeśli chodzi o Sybil PRO to nie polecam. Miałem ten laser i używałem go ponad rok po czym sprzedałem w piernik!!! Używałem chińczyka od lynxa oraz amerykańskie gcc. Do GCC chińczyki są konkurencyjne tylko ceną (5 razy taniej). Chińczyków różnych używałem długi czas ale jak sybil sie zepsuje to na firmę która go sprzedaje nie masz co liczyć z serwisem - zapłacisz nawet za to ze skarpetki musieli ubrać aby przyjechać. Samo urządzenie niedopracowane. Głowica się trzęsie (źle skonstruowana mechanika)co za tym idzie nie wygrawerujesz nic dokładnie. Nie wrzucisz dużych plików bo się oprogramowanie lubi zawiesić. A najlepsze jest w nim to ze masz masz pole robocze na 60cm szerokości i nie możesz na nim grawerować na taką szerokość:D Dlaczego? bo karetka potrzebuje przy większej prędkości większego miejsca na rozpęd także przy wolnym grawerze nawet ma problemy z ustawieniem materiału. Stół który co chwilę się krzywi? Oprogramowanie chronione hasłem - czyli jak skończy ci się gwarancja będziesz płacił za to ze ktoś przez teamviewera zaktualizuje płyte główną do komputera. Chyba ze nie będziesz miał przypadków ze komp siądzie albo system na kompie padnie to nie będziesz potrzebował ale wiadomo jak z kompami bywa. Plaster miodu oraz noże trzymające tworzywa niedopasowane do maszyny (jakby nie od niej) więc czeka cie sporo pracy zeby na nim zarabiać



Tagi:


Zaremba
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 274
Rejestracja: 14 lip 2011, 21:42
Lokalizacja: Z daleka

#22

Post napisał: Zaremba » 12 sty 2016, 23:06

Czyli nie dość że chińczyk to jeszcze kupa...

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”