Laser fiber pomocy!

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

Kominy
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2013, 22:49
Lokalizacja: PL

#11

Post napisał: Kominy » 16 lip 2013, 23:14

Zapomnij nikt ci tam nie pomoże. Nie próbuj nawet zatrzymywać maszyny na konturze bo będziesz mógł tą część od razu wywalić.
Już z tym walczyłem ale możesz usłyszeć tylko że tak ma być. Jak zresztą ze wszystkim z czym jest problem, a pieprzem się prawie wszystko.
Kiedyś mieliśmy dziadka trumpfa i pomimo że to był zabytek to wszystko działało jak powinno a teraz mamy jak to oni nazywają najlepszą maszynę w galaktyce która jak się okazało jest 100 lat świetlnych ale za tym starym trumpfem.
Szczerze powiedziawszy to ja bym wolał z powrotem tego starego trumpfa.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2013, 20:34 przez Kominy, łącznie zmieniany 1 raz.



Tagi:


Rurka
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 179
Rejestracja: 04 lut 2007, 17:51
Lokalizacja: centrum

#12

Post napisał: Rurka » 17 lip 2013, 00:10

A miała być taka ładna Niemiecka. Może było lepiej kupić generator IPG' do tego Trumpfa .


Lovelek20
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 1
Posty: 20
Rejestracja: 20 lut 2010, 00:57
Lokalizacja: zuromin

Eagle

#13

Post napisał: Lovelek20 » 17 lip 2013, 16:51

Witam wszystkich użytkowników forum.
Nazywam się Michał Rakowski i jestem kierującym działem laserowo-usługowym w firmie PRODMAX która znajduje się w Żurominie która posiada laser firmy Eagle o którym ktoś pisze jakieś totalne bzdury.Maszyna pracuje u nas grubo ponad rok i jak na razie nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.ten kto pisze takie słowa niech pomyśli co mówi, i z pełna świadomością zapraszam go na dzień pracy w naszej firmie jako operator i zobaczy co to szybkość. Użytkownik kominy zuromin to jakaś konkurencja firmy Eagle więc możecie to ignorować

Nasza strona:
http://ciecie-laserem.info/

W razie pytań proszę dzwonić:
692653117


Kominy
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2013, 22:49
Lokalizacja: PL

#14

Post napisał: Kominy » 17 lip 2013, 20:06

Sory Michał że ci tyle dymu narobiłem nie powinienem tego pisać.
Ale skorzystam z tego ze jestem inkognito i spytał czym oni cię nastraszyli ze tak im w tyłek wchodzisz? Ile się spóźnili z dostawa? Ile to uruchamiali? Jeden telefon od partaczy a ty grzecznie się na forum logujesz żeby się podlizywać. Co, powiedzieli ze maszynę unieruchomią jak nie odpiszesz? A może ze wiecej nie pomogą ? Co za różnica, i tak doprosić sie o cokolwiek to koszmar.

Tak, tak Rurka, kicha a nie niemiecka.
Ciekawe w jakim landzie leży ten Wałcz i jak to sie pisze po Niemiecku?


Autor tematu
Palacz
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 7
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2013, 21:06
Lokalizacja: Polska

#15

Post napisał: Palacz » 17 lip 2013, 21:33

Panowie słabo mnie interesują wasze rozgrywki wewnątrz firmy. Idźcie se po robocie na piwo i sobie wszystko wyjaśnicie.
Ja potrzebuję pomocy i odpowiedzi na chyba proste pytania.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2013, 22:35 przez Palacz, łącznie zmieniany 1 raz.


bh91
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 894
Rejestracja: 29 sty 2008, 21:00
Lokalizacja: Radom

#16

Post napisał: bh91 » 18 lip 2013, 00:33

A nie możesz wyeksportować w corelu pliku do dxf naprzykład? Jak mam problem z CDR to tak robię i jest ok. Ew eksport cdr do dxf a potem otwarcie spowrotem tego dxfa w corelu - i już inaczej wszystko wygląda.
Jest robota - jest pinonc :wink:

Awatar użytkownika

Firma Eagle
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 9
Rejestracja: 17 sty 2013, 18:23
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Rzekome problemy

#17

Post napisał: Firma Eagle » 18 lip 2013, 13:32

W ostatnim czasie kontaktowaliśmy się z naszymi Klientami i żaden z nich nie potwierdził występowania problemów, które zgłasza Palacz.
Obsługa Klienta i jego zadowolenie z wycinarek laserowych EAGLE jest dla nas priorytetem dlatego prosimy Palacza o kontakt z naszym serwisantem tel 67 258 48 31 lub na adres mailowy [email protected], który ustali źródło problemu i jeśli nie uda się go rozwiązać telefonicznie ustali termin szkolenia związanego z trudnościami.
Jeden z użytkowników, zasugerował, że jest z firmy, do której dostarczyliśmy maszynę – z firmy Prodmax z Żuromina. Naturalne wydało się, że jeżeli firma ma problemy z maszyną pomożemy im je rozwiązać – sprawdziliśmy to i okazuje się, że żaden z operatorów nie wypowiadał się na forum.
Trudno nam polemizować z kimś – kto podszywa się po inne osoby i wygłasza nieprawdziwe opinie.
Eagle Pure Technology.

Awatar użytkownika

victor.sajda
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 1
Posty: 56
Rejestracja: 22 wrz 2019, 17:17

Re: Laser fiber pomocy!

#18

Post napisał: victor.sajda » 26 gru 2019, 10:39

Byłem u przedsiębiorcy z podkarpackiego nie będę pisał jakiego oglądać laser Trumpfa którego kupił po tym jak miał przygody z Eckertem,Eaglem i Kimlą.2 tyg temu kupiłem Tru a o 3 powyższych firmach powiedział tak l.Panie przed zakupem jak na gali oscarowej a później jak coś nie tak to sie dodzwonić nie można a jak się pan dodzwoni to wina operatora.Po drugie Tru robi mi w 2 godziny to co tamte w 8 i to nie z powodu tylko szybkości cięcia detali tylko tego,że tam trzeba co chwilę coś robić,jak nie czyścić lineały to coś znowy a czystej pracy niewiele.Trumpf to wół do pracy na 3 zmiany ciągle i bez przerwy.


co2laser
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2020, 15:32

Re: Laser fiber pomocy!

#19

Post napisał: co2laser » 11 sty 2020, 15:39

Jakiego lasera uzywasz? po zatrzymaniu STOPEM i nie resetowaniu programu wiekszosc laserow powinna kontynuowac ciecie po zamknieciu drzwi i nacisnieciu ponownego START


dance1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3094
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:42
Lokalizacja: G-G

Re: Laser fiber pomocy!

#20

Post napisał: dance1 » 11 sty 2020, 16:23

victor.sajda i po to też temat sprzed ponad 6 lat odkopałeś? :lol: :lol: :lol:
I don't like principles, I prefer prejudices

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”