Strona 1 z 1

LaserCut 5.3 - wersja pl, lub nakładka pl

: 09 cze 2013, 15:34
autor: prs
Witam

Jestem od niedawna właścicielem ploterka laserowego - chińskiej produkcji.
Wraz z nim, przybyło mi tylko problemów związanych głównie z jego uruchomieniem, że już nie wspomnę o grawerowaniu czegokolwiek.
Otrzymałem wraz z nim program LaserCut 5.3 w języku angielskim, co dodatkowo utrudnia mi dogadanie się z maszyną.

JEŚLI KTOŚ Z KOLEGÓW NA FORUM, POSIADA NAKŁADKĘ POLSKIEJ WERSJI, NA TEN PROGRAM, A NA DODATEK CHCIAŁ I MÓGŁBY SIĘ NIĄ PODZIELIĆ - TO BĘDĘ BARDZO ZOBOWIĄZANY !!!

Nadmienię jeszcze tylko, aby uniknąć dwuznacznych komentarzy, że ploter zakupiłem w polskiej firmie, na dodatek na FV, ale jak widać, źle trafiłem.
Zostałem zostawiony praktycznie bez pomocy, z maszyną, która służy za mebel ........

Dziękuję za ewentualną pomoc, i przepraszam Tych, którym ten post jest "niewygodny"

pzdr

Krzysztof

: 09 cze 2013, 19:27
autor: dance1
W jakiej firmie kupiłeś? Instrukcję dostałeś? program jest b.łatwy także raczej po kilku godz, spolszczenie nie potrzebne. Polskiej wersji nigdy nie widziałem.
Jak coś pomoże mam instrukcję po polsku tylko do wersji 5.1