laser do 15000

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

Autor tematu
mirko731
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 11
Rejestracja: 07 lip 2012, 11:25
Lokalizacja: krakow

laser do 15000

#1

Post napisał: mirko731 » 08 lip 2012, 18:57

witam wszystkich i moze temat juz nie raz byl na forum nie uzyskalem zadowalajacej odpowiedzi a przeciesz znawcow tematu tutaj nie brakuje a ja jestem zielony w dziedzinie laserow posiadam ploter tanacy juz mnustwo czasu ale teraz mam pomysl na produkcje roznych figurek z roznych materialow ( glownie plexi ) wiec zdecydowalem sie na ploter laserowy tylko teraz aby wybrac taki ktory bedzie spelnial swoja fumkcje i zadowoli uzytkownika wiem ze to na dobry laser trochu za malo z trotec-ka napisali mi ok. 40000 wiec wogule nie ma mowy o takiej sumie tymbardziej ze to tylko proba produkcji stad moje pytanie czy za ta kwote jest cos wartego uwagi...jakis polter ktory w tej cenie bedzie chodzil rownie dobrze co niejeden drozszy nie licze na jakas super jakosc jak z konkurencji za 300% wieksza cene ale jesli bylby bezawaryjny to juz duzy sukces...
bralem pod uwage seron za 12000 netto mozna juz nabyc dobre wyposazenie z programem ale opini uzytkownikow tego plotera nie mozge namierzyc tak jak inny ploter robiony i sprzedawany na allegro nick ploterki pewnie tez wszyscy znaja bo tez na forum pojawialy sie tez takie opisy ale niestety kazdy poruszal temat i nikt nic nie pisal o najwazniejszym czy jest godny polecenia...licze na wasza pomoc jaka by nie byla to dla mnie na wage zlota



Tagi:


yacht
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 374
Rejestracja: 18 kwie 2012, 07:50

#2

Post napisał: yacht » 08 lip 2012, 22:33



friko
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 281
Rejestracja: 23 lut 2012, 10:17

Re: laser do 15000

#3

Post napisał: friko » 08 lip 2012, 22:41

mirko731 pisze:witam wszystkich i moze temat juz nie raz byl na forum nie uzyskalem zadowalajacej odpowiedzi a przeciesz znawcow tematu tutaj nie brakuje a ja jestem zielony w dziedzinie laserow posiadam ploter tanacy juz mnustwo czasu ale teraz mam pomysl na produkcje roznych figurek z roznych materialow ( glownie plexi ) wiec zdecydowalem sie na ploter laserowy tylko teraz aby wybrac taki ktory bedzie spelnial swoja fumkcje i zadowoli uzytkownika wiem ze to na dobry laser trochu za malo z trotec-ka napisali mi ok. 40000 wiec wogule nie ma mowy o takiej sumie tymbardziej ze to tylko proba produkcji stad moje pytanie czy za ta kwote jest cos wartego uwagi...jakis polter ktory w tej cenie bedzie chodzil rownie dobrze co niejeden drozszy nie licze na jakas super jakosc jak z konkurencji za 300% wieksza cene ale jesli bylby bezawaryjny to juz duzy sukces...
bralem pod uwage seron za 12000 netto mozna juz nabyc dobre wyposazenie z programem ale opini uzytkownikow tego plotera nie mozge namierzyc tak jak inny ploter robiony i sprzedawany na allegro nick ploterki pewnie tez wszyscy znaja bo tez na forum pojawialy sie tez takie opisy ale niestety kazdy poruszal temat i nikt nic nie pisal o najwazniejszym czy jest godny polecenia...licze na wasza pomoc jaka by nie byla to dla mnie na wage zlota
:mrgreen: polska jezyk za trudna być pisać dla twoja z kropka, przecinek, oni być tam na klawiatura! :mrgreen:


modyo
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 127
Rejestracja: 21 wrz 2008, 11:01
Lokalizacja: kraków

#4

Post napisał: modyo » 13 lip 2012, 20:09

zrobić..
wtedy wychodzi naprawę tanio.
jadną z korzyści efektu cieplarnianego jest fakt że ludzkośc będzie mogła wyprodukować więcej laserów CO2


Autor tematu
mirko731
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 11
Rejestracja: 07 lip 2012, 11:25
Lokalizacja: krakow

#5

Post napisał: mirko731 » 14 lip 2012, 11:12

niestety nie mam pojecia jak mozna zrobic taka maszyne i ciezko mi jest kogos znalezc kto moglby zrobic cos godnego uwagi...


Ryszard_
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2012, 20:35
Lokalizacja: Lądek-Zdrój

#6

Post napisał: Ryszard_ » 16 lip 2012, 12:49


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”