laser SERII FIBER POWER 3015 produkcji techinwest

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

janickikrzak
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: nnnnnjjnjn

#61

Post napisał: janickikrzak » 04 paź 2012, 14:16

Ja ostatnio w Poznaniu byłem na targach i widziałem firmę NUKON jak się nie mylę to jest turecka firma i też prezentowała Fiber Laser , zaciekawiło mnie to że jako jedyni wypalali blachy w blasze 15mm - 17mm na 2KW rezonatorze IPG jak się nie mylę więc możliwości cięcia przy małym zużyciu prądu są bardzo duże w porównaniu do lasera CO. Może ktoś z Państwa posiada taki laser z firmy NUKON?



Tagi:


www.kimla.pl_
Posty w temacie: 21

#62

Post napisał: www.kimla.pl_ » 04 paź 2012, 21:41

Taka grubośc nie jest problemem dla lasera fiber Kimla Flashcut 1530 z rezonatorem IPG 2kW:

http://www.kimla.pl/mov-107-Laser-fiber-stal-16mm/1


PAWEŁ123
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 20
Rejestracja: 05 paź 2012, 10:58
Lokalizacja: pl

#63

Post napisał: PAWEŁ123 » 05 paź 2012, 11:00

Witam, z jaką prędkością tnie Pański laser blachę 16 mm i jaki jest gaz tnący?
Pozdrawiam


www.kimla.pl_
Posty w temacie: 21

#64

Post napisał: www.kimla.pl_ » 05 paź 2012, 22:09

Przy takich grubościach oczywiście tlen.
Predkość ok. 1m/min


PAWEŁ123
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 20
Rejestracja: 05 paź 2012, 10:58
Lokalizacja: pl

#65

Post napisał: PAWEŁ123 » 06 paź 2012, 11:09

a może się ktoś wypowiedzieć z jaką prędkością ciął by laser CO2 taką blachę ?( o mocy np 2kW a z jaką np 4kW)
Pozdrawiam


janickikrzak
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: nnnnnjjnjn

#66

Post napisał: janickikrzak » 08 paź 2012, 13:31

Jestem na tym forum od niedawna ale widzę żę firma KIMLA to najlepsza chyba jest na świecie :) a na targach niczym szczególnym nie zadziwili, mało tego ich maszyny wyglądają jak Chińskie, ale to może tylko moje spostrzeżenie. Dla fiber kimla nie jest problem 16mm w 2KW rezonatorze to dlaczego tego nie pokazali? czyżby jakość była jak z plazmy?


www.kimla.pl_
Posty w temacie: 21

#67

Post napisał: www.kimla.pl_ » 08 paź 2012, 19:08

Zarejestrował się kolega na forum tylko po to aby drwić?

Jednocześnie wstydzi się kolega swojej tożsamości, ba nawet skąd kolega jest wstydzi się podać.

Na targach akurat była pokazywana maszyna z rezonatorem 1kW więc nie można było ciąć 16mm.

Jak kolega nie przeczytał wyżej to powtórzę, że cięcie 16mm na maszynie Kimla pokazana jest tu:

http://www.kimla.pl/mov-1...ber-stal-16mm/1

Poza tym wszyscy znają moją niechęć do chińskich produktów, jak również to, że akurat maszyny firmy Kimla są zaprojektowane i produkowane w całości w Polsce na bazie komponentów renomowanych firm.

A może po prostu oferta firmy Kimla zaczyna dopiekać konkurencji i to jest jedyny powód tego objawienia nowego użytkownika?

Każdego zainteresowanego zakupem lasera fiber firmy Kimla zapraszam do odwiedzenia fabryki w Częstochowie.

Aktualnie na powierzchni ok 10.000m2 w jednym czasie produkowanych jest ponad 40 maszyn i wydawana jest co dziennie jedna maszyna. Wszystkie elementy machaniczne, korpusy, elektronika i oprogramowanie powstaje bezpośrednio w firmie Kimla, co oczywiście można również obejrzeć.


janickikrzak
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: nnnnnjjnjn

#68

Post napisał: janickikrzak » 16 paź 2012, 14:42

Kolega się zarejestrował bo może kiedyś pracował na maszynie kupionej u Pana ?! I może wcale nie jest tak pięknie jak Pan opowiada? Widzę że Pan jest zapatrzony w siebie w Pana maszyny, a tym czasem jest Pan bardzo daleko w tyle...


www.kimla.pl_
Posty w temacie: 21

#69

Post napisał: www.kimla.pl_ » 16 paź 2012, 19:57

Wstydzi się Szanowny Kolega swojego nazwiska?
Nie sądzę aby Kolega pracował kiedykolwiek na laserze firmy Kimla.
Powołuje się na to że widział na targach maszynę -no cóż wszyscy widzieli.
Zdecydowanej większości się podobała.
Jak się koledze nie podobała to przecież mógł podejść i zapytać dlaczego to i tamto zostało zrobione w ten lub w inny sposób. Chętnie bym odpowiedział.

Zresztą nic straconego.
Co konkretnie chciał by Szanowny Kolega wiedzieć na temet laserów fiber firmy Kimla?
W miarę możliwości wyczerpująco odpowiem.

Jeśli jednak nie wszystko dobrze zapamiętał to zapraszam do odwiedzenia fabryki w Częstochowie -na pewno się pojawią pytania, chętnie odpowiem.

Awatar użytkownika

slashdot
Znawca tematu (min. 80)
Znawca tematu (min. 80)
Posty w temacie: 2
Posty: 83
Rejestracja: 08 lip 2010, 13:40
Lokalizacja: Polska

#70

Post napisał: slashdot » 17 paź 2012, 18:20

Osoby, które zaczynają pisać na forum oraz stali bywalcy reklamujący swoje firmy z www.kimla.pl_ na czele, powinny przede wszystkim przeczytać regulamin i wiedzieć, że odpowiedzi powinny być bezpośrednio związane z tematem dyskusji.

Może niech www.kimla.pl_ założy sobie temat o swoim laserze, albo niech rozwija te, które już pozakładał? Każdy zainteresowany chętnie wypowie się w temacie.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”