Co myślicie o takim laserze

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

cinematic2
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1036
Rejestracja: 18 cze 2010, 12:22
Lokalizacja: czasem Polska

#11

Post napisał: cinematic2 » 15 gru 2010, 22:59

Podana w aukcji oferta dotyczy maszyny z chińskim laserem o mocy 40 Watt i najtańszym sterownikiem.

Znacie koledzy taki laser 40W który przetnie sklejkę o grubości 20 mm w ilości 25-30 metrów linii cięcia dziennie o bardzo precyzyjnych kształtach?

Jeśli ktoś zna to niech sprzeda gościowi taka maszynę za 12 900 brutto.
Proszę bardzo, droga wolna.

Ja sam chętnie kupię.

A przy okazji kolego creative1agh kto Cie upoważnił do komentowania sprawy, której w ogóle nie znasz?
Znasz korespondencję?
Znasz zapytanie?
Wiesz, że już dwa dni wcześniej odmówiłem mu wykonania maszyny bo stawiał nierealne wymagania za śmieszne pieniądze.
Wtedy zaczął pisać z innego konta, nie podpisując się żebym niby nie rozpoznał kto tym razem pyta.
Gość jest nawiedzony i wydaje mu się że wszytko wie o laserach bo poczytał trochę w necie.
Proszę bardzo, niech sobie sam zrobi maszynę.
A ode mnie nie kupi nawet nakrętki.


"Kiedy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem".
Thomas Jefferson.

Tagi:


holender007
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 4
Posty: 202
Rejestracja: 22 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: Głuszyca

#12

Post napisał: holender007 » 15 gru 2010, 23:19

Wie Pan co może zakończmy ten temat bo widzę że na każdym możliwym kroku próbuje mnie Pan oczernić co mi się bardzo nie podoba.
I dlaczego Pan twierdzi że chciałem kupić laser za 12,5 tyś byłem w stanie dać więcej ja prosiłem tylko o dokładną wycenę wszystkich opcji żebym mógł sam coś wybrać lub jeżeli czegoś bym nie wiedział zasięgnął bym fachowej porady na tym forum. A 20 mm to miał być max możliwości lasera najczęściej wykorzystywana miała być sklejka 2,8-3,2 mm.
A jak chodzi o pisanie z innego konta fakt najpierw pisałem to tego Pana z konta z tego forum później znalazłem właśnie ta ofertę na allegro i nie miałem pojęcia że piszę z tą sama osobą bo nic nie wskazuje że to jest aukcja "cinematic2"
Pozdrawiam i zakończmy ta głupią "walkę" robi Pan sobie antyreklamę nic więcej.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”