Tops 100 i laser tcl 3030

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

Autor tematu
Lovelek20
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 20
Rejestracja: 20 lut 2010, 00:57
Lokalizacja: zuromin

Tops 100 i laser tcl 3030

#1

Post napisał: Lovelek20 » 14 gru 2010, 19:30

Witam wszystkich ,
mam taki problem pracuje na maszynie tcl 3030 2200W i ostatnio miałem problem z oprogramowaniem lasera,wiec postawiłem od nowa oprogramowanie. no cóż po całej mojej przygodzie juz nie miałem w laserku tabel technologicznych. wgrałem je za pomocą Topsa ale teraz jest lipa bo wcześniej grawerki robiłem Azotem a teraz w standardowych tabelach jest tlen :( i do tego teraz bardzo wolno wypala ( odparowuje) mi folie. i teraz moje pYtanie <<< jak edytować tabele w laserku??? jak można to prosze o szczegółowy opis.

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc :)



Tagi:


vooyeck
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 18
Rejestracja: 27 mar 2009, 11:05
Lokalizacja: 3city

#2

Post napisał: vooyeck » 14 gru 2010, 20:10

witaj
musze przyznac ze zaskoczyles mnie cholernie tym postem... Potrafisz wgrac softa a nie potrafisz edytowac tabel??
No ale coz i tak jestem zaskoczony ze Ci wszystko dziala.
No wiec jesli to jest laser 3030 to edytujesz tabele w technologii dostepnej pod skrotem klawiszowym 1-1-5-1 oczywiscie jesli to oprogramowanie siemens. Wchodzisz w ten skrot i widzisz tebele technologiczne ktore sa podzielone na 17 czesci (ciecie duzy kontur, maly kontur, odparowanie itd) i tam edytujesz wszystkie potrzebne Ci dane. Jesli moj opis jest niewystarczajacy to pisz chetnie pomoge dalej


Autor tematu
Lovelek20
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 20
Rejestracja: 20 lut 2010, 00:57
Lokalizacja: zuromin

hmm

#3

Post napisał: Lovelek20 » 14 gru 2010, 21:27

jestem na Bosch- u i w Topsie podobno nidyrydy tego zmienić tylko tylko zmieniamy tabele według uznania bezpośrednio w na laserku z tego co pamietam to machine operation -tabels i co dalej ????? ja jak je edytować??


vooyeck
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 18
Rejestracja: 27 mar 2009, 11:05
Lokalizacja: 3city

#4

Post napisał: vooyeck » 14 gru 2010, 21:37

wybacz mi ale nie pomoge jesli to na boschu.
Ale jest jeszcze jedno wyjscie. Jak instalowali Ci maszyne albo robili przeglad moze ktos zrobil pelny bacjup dysku?? Jesli tak to jest szansa na odzyskanie. Ktos cos robil przy maszynie?? mam na mysli serwis trumpfa??

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”