firma TECHSOL

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów
Awatar użytkownika

qoptics
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 5
Posty: 121
Rejestracja: 23 lis 2008, 10:18
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#11

Post napisał: qoptics » 12 mar 2010, 00:15

Niestety myli się Pan , pomagam i uczę innych na moich błędach w większości ale szlak mnie trafia widząc jak ktoś wielce chwali chińskie badziewia przystosowane do cięcia , a głównie dla tego , że mam takie badziewie i pluje sobie w brodę, że je kupiłem i wypierdzieliłem w błoto 30 tysięcy kilka lat temu bo wielu takich jak Pan na różnych forach tak je wielce zachwalali.
LUdzie przejzyjcie na oczy !!!!!
Wracając do mercedesa merol ma silnik i daewo i tata ma je tez i koła i kierownicę jednak proszę mi powiedzieć którym się będzie lepiej jechać ? tym za 25 tysięcy czy tym za 125
Cicho bym siedział i nic nie mówił jeśli bym moze nie miał i daewoo i mercedesa .
Jednak mając i to i to chcę tylko przestrzec takich napaleńców jak ja kiedyś, że popełniają największy błąd (chyba , że chcą tylko ciąć lub pseudo grawerować w nieskończoność) kupując chińskie podróbki mercedesa.

I OD TEGO JEST WŁAŚNIE FORUM

Przypomni Pan sobie moje słowa za kilka miesięcy , a puki co proszę się uczyć obsługi i jak będzie miał Pan prodókt porównywalny do moich (co nie jest osiągalne na zwykłej szklanej tubie C02) to proszę policzyć czas w jakim ten produkt wyszedł z maszyny, bo w tym czasie ja już będę wyciągał 3 lub 4ty, a głównie dla tego, że dla Pańskiej maszynki ponad 2metrowy posów karetki w ciągu sekundy nie jest realny na tanich silniczkach krokowych.
Proszę mi powiedzieć który laser szybciej się spłaci ten tani chiński czy ten o kilka klas lepszy . Podejzewam że obydwa w tym samym powiedzmy czasie jednak proszę mi powiedzieć kto będzie miał lepszą renomę i do kogo przyjdą kolejni klienci ?

Nie mówię że mam mega wypasiony sprzęt i jestem najjjlepszy, są lepsi i mają lepsze sprzęty jednak proszę mi tu i ludziom nie wciskać kitu o debeściarskich maszynkach za dwadzieścia kilka tysięcy .
Pozdrawiam serdecznie wszystkich , a za razem żegnam się z forum bo nie ma sensu się spuszczać jak i tak zawsze ktoś kto dopiero zaczyna przygodę mówi że ma rację bo tak mu się tylko wydaje.



Tagi:


LaserPiotr
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 9
Rejestracja: 08 mar 2010, 19:35
Lokalizacja: Polska

#12

Post napisał: LaserPiotr » 12 mar 2010, 16:45

Witam,
no to mi bardzo przykro, ze Pan wypierdzielił za chińskie badziewie w błoto 30 tysięcy kilka lat temu . To musi bardzo bolec, jak teraz te badziewia tylko 16 tysięcy kosztują prawda?

Powracając do tematu Forum, to przypominam, ze kolega Mostry pytal
"Czy ktoś używa chińskiej grawerki laserowej z firmy TECHSOL z Bielska? Jakieś opinię? Jak maszynka się sprawuje, jaki kontakt po zakupie i jak z serwisem? Dziękuje za odpowiedz"

I ja odpowiedzialem na to pytanie, a Pan ciągle wywodzi referaty na temat "chinskich baziewii", jak zresztą w innych forach, i odchodzi tym od tematu!
To wlasnie mialem na mysli pisząc, ze lepiej by Pan zajal się tematem forum a nie czapial się ludzi!
Kto co kupi to jego własna sprawa i dezyzja a Pan nie ma i tak na to wpływu. Wiec proszę zakonczyc, bo robi się Pan nudny.

Awatar użytkownika

qoptics
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 5
Posty: 121
Rejestracja: 23 lis 2008, 10:18
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#13

Post napisał: qoptics » 12 mar 2010, 20:22

Ojjj kolego nudne są tematy typu kupiłem chiński laser , niestety ja sprowadzałem duży laserek z chin więc ten co mam pewnie teraz jest tańszy o jakieś 2do 4 tysięcy u polskich dystrybutorów. A że juz dwa razy się spłacił nie jest mi żal i wcale mnie to nie boli , jednak wyczówam lekką nutę ubolewania z Pańskiej strony , że zakupił Pan kitajca który nie dorówna dobrej klasy markowemu sprzetowi.
Żegnam


laserki
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 327
Rejestracja: 09 mar 2009, 15:41
Lokalizacja: SpodSamiuśkichGórek

Re: firma TECHSOL

#14

Post napisał: laserki » 16 lis 2010, 11:41

LaserPiotr pisze:
mostry pisze:Witam serdecznie.
Czy ktoś używa chińskiej grawerki laserowej z firmy TECHSOL z Bielska? Jakieś opinię? Jak maszynka się sprawuje, jaki kontakt po zakupie i jak z serwisem? Dziękuje za odpowiedz.
Pozdrawiam.
Maszynka ta wrawdzie to chinczyk, ale pod wzgledem pracy, nie odbiegajacy od 2-3 krotnie drozszych Amerykanskich, Angielskich czy Niemieckich maszyn.

Pozdrawiam
Piotr
Od razu widać, że post "sponsorowany"
Zobacz okoliczne wątki a będziesz miał pojęcie o jakości maszyn i serwisu tej "firmy"
Do mojego znajomego przyjechał "serwis" tej firmy w celu uruchomienia plotera.
Gostek popatrzył, podumał 15 minut, skasował za dojazd i powiedział, że nie wie o co chodzi i jedzie do domu.
Kompletne dno.


aikon36
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 7
Posty: 21
Rejestracja: 27 mar 2009, 19:02
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: firma TECHSOL

#15

Post napisał: aikon36 » 07 sty 2011, 07:35

laserki pisze:
LaserPiotr pisze:
mostry pisze:Witam serdecznie.
Czy ktoś używa chińskiej grawerki laserowej z firmy TECHSOL z Bielska? Jakieś opinię? Jak maszynka się sprawuje, jaki kontakt po zakupie i jak z serwisem? Dziękuje za odpowiedz.
Pozdrawiam.
Maszynka ta wrawdzie to chinczyk, ale pod wzgledem pracy, nie odbiegajacy od 2-3 krotnie drozszych Amerykanskich, Angielskich czy Niemieckich maszyn.

Pozdrawiam
Piotr
Od razu widać, że post "sponsorowany"
Zobacz okoliczne wątki a będziesz miał pojęcie o jakości maszyn i serwisu tej "firmy"
Do mojego znajomego przyjechał "serwis" tej firmy w celu uruchomienia plotera.
Gostek popatrzył, podumał 15 minut, skasował za dojazd i powiedział, że nie wie o co chodzi i jedzie do domu.
Kompletne dno.



Czytałem całe wasze wypowiedzi -
myślę że test maszyn : Trotec Speedy 500 o polu roboczym 132x70cm, tubą Synrad 75W kontra TechSol 1215, powierzchnia stołu 150x120 cm, z tubą „szklaną“ 60W.

Macie tam różnice,wady, zalety no i oczywiście na temat serwisu
oto link : http://www.signs.pl/article.php?sid=11750

miłej lektury :mrgreen:
Ploter AXYZ ze stołem roboczym 1500 x3000
i wszystko jasne :) Laser 1200 i techno idzie

NIECH SIĘ FREZ KRĘCI I LASER NĘCI


3DBialystok
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 167
Rejestracja: 06 cze 2010, 18:56
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#16

Post napisał: 3DBialystok » 09 sty 2011, 18:02

aikon36 pisze: Czytałem całe wasze wypowiedzi -
myślę że test maszyn : Trotec Speedy 500 o polu roboczym 132x70cm, tubą Synrad 75W kontra TechSol 1215, powierzchnia stołu 150x120 cm, z tubą „szklaną“ 60W.
A jaki to test maszyn ? Rozpakowanie, odpalenie i kilka prób ?


aikon36
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 7
Posty: 21
Rejestracja: 27 mar 2009, 19:02
Lokalizacja: Sosnowiec

#17

Post napisał: aikon36 » 09 sty 2011, 20:25

3DBialystok pisze:
aikon36 pisze: Czytałem całe wasze wypowiedzi -
myślę że test maszyn : Trotec Speedy 500 o polu roboczym 132x70cm, tubą Synrad 75W kontra TechSol 1215, powierzchnia stołu 150x120 cm, z tubą „szklaną“ 60W.
A jaki to test maszyn ? Rozpakowanie, odpalenie i kilka prób ?
Może i tak ale nie widziałem tu po wpisach by ktoś co kolwiek napisał żeby nie uznać każdą wypowiedź cytuję : "Od razu widać, że post "sponsorowany"

Nie o to tu chodzi na tym forum :evil: - masz lepsze źródło, to je podaj , nie krytykuj kogoś za coś że się stara podać link do którego można zajrzeć ( a czy ktoś się z tym zgadza czy nie zostawiam jego osądowi ) :lol:
Więc chłopie do dzieła a nie do krytykowania :cool:
Ploter AXYZ ze stołem roboczym 1500 x3000
i wszystko jasne :) Laser 1200 i techno idzie

NIECH SIĘ FREZ KRĘCI I LASER NĘCI

Awatar użytkownika

guardian_angel
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 309
Rejestracja: 31 gru 2010, 14:34
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#18

Post napisał: guardian_angel » 09 sty 2011, 20:38

laserki pisze:Od razu widać, że post "sponsorowany"


Widać userowi laserki nikt i nic nie pasuje na tym forum. Może on jest "wszechwiedzący" i każdy post który mu nie pasuje jest dla niego jak obraza "majestatu". Pewnie ma jakis problem z tym "sponsoringiem" i "marketingiem" Do mnie też się czepia jak by zwady szukał. Może ma "okres" ? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 09 sty 2011, 20:48 przez guardian_angel, łącznie zmieniany 1 raz.
.:: LASER CO2 TROTEC SPEEDY 300 ::.
.:: LASER CO2 TROTEC SPEEDY 100 R ::.
.:: FREZARKA INFOTEC 330G ::.
----------------------------------------------
ZAPRASZAM NA BLOGA
http://lasertrotec.blogspot.com


3DBialystok
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 167
Rejestracja: 06 cze 2010, 18:56
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#19

Post napisał: 3DBialystok » 09 sty 2011, 20:44

Nie krytykuje samego pomysłu podania linku. Zapoznałem się z testem z wielkim zainteresowaniem. Uważam jednak, że został wykonany nierzetelnie i zbyt powierzchownie. Z doświadczenia wiem, że pewne rozwiązania i problemy pojawiają się dopiero po dłuższym czasie użytkowania tuby, oprogramowania i mechaniki. Piszę z perspektywy pięciu lat pracy z laserami i dziewięciu lat z frezarkami.

aikon36 - mniej emocji, więcej rozsądku.

[ Dodano: 2011-01-10, 17:15 ]
Panowie, proponuje rozwiać wszelkie wątpliwości i zorganizować test użytkowników. Na zasadzie każdy kto tylko byłby chętny pobiera plik i graweruje na laminacie 1,6mm złotym matowym z największą możliwą prędkością. Obok kładziemy monetę np. 5zł tak by każdy miał pewność co do gabarytów grawerowanego elementu. Nagranie wrzucamy na Youtuba z opisem maszyny, producentem, mocą tuby itp ?


aikon36
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 7
Posty: 21
Rejestracja: 27 mar 2009, 19:02
Lokalizacja: Sosnowiec

#20

Post napisał: aikon36 » 12 sty 2011, 10:38

3DBiałystok - emocji brak , rozsądku zawsze pełno :razz:

Co do Twojego pomysłu gratuluję :!: nareszcie było by to coś konkretnego.
Tylko że ja nie mogę do niego przystąpić , z prostej przyczyny brak laserka :mrgreen:
Ale jeśli ktoś inny jest chętny to ja popieram ten pomysł w stu procentach !!!

Wiedza to potęga :wink:
Ploter AXYZ ze stołem roboczym 1500 x3000
i wszystko jasne :) Laser 1200 i techno idzie

NIECH SIĘ FREZ KRĘCI I LASER NĘCI

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”