Posiada ktoś tokarkę i TIGa, 2 malutkie rzeczy do pospawania

Spawalnictwo i obróbka cieplna

Autor tematu
krulas123
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2017, 00:56
Lokalizacja: Piotrków Kujawski

Posiada ktoś tokarkę i TIGa, 2 malutkie rzeczy do pospawania

#1

Post napisał: krulas123 » 26 sty 2017, 01:54

Cześć. Mam do Was takie pytanko czy ktoś posiada ww urządzonka i zechciałby mi jakoś pomóc za piwko lub 2. Od początku, jakiś czas temu zamówiłem sobie wkrętak elektryczny, z racji że robię sporo lapków, znudziło mi się kręcenie tym śrubokrętem.
Obrazek

Problemem są tutaj bity które są takie

Obrazek

Oczywiście ani jakość samych końcówek ani tym bardziej gniazdo mocowania nie powala, bo do dyspozycji mamy raptem 10 bitów z czego 8 nie nadaje się do niczego. Postanowiłem że taki bit wkleję w przedłużke od normalnych wkrętaków prezycyjnych. Z początku fajnie mi sie wydawało, że jest okej, aż do momentu jak rozkręcałem pierwszego laptopa, bicie na maxa i po drugiej śrubce klej puścił (kropelka) i poszło do zarówno bit jak i przedłużka. Aktualnie czekam za nowymi bitami ale mam takie pytanie czy dałoby ktoś radę wrzucić to na tokarkę aby zachować osiowość i objechał spawem wokoło? myślę że więcej jak 5 min nie zajmie a uratowalibyście mi dupsko bo jakbym chcial wyrzucić siano to bym po prostu jest spuścił w kiblu a nie zamawiał coś na co mogę popatrzeć.

Dokładnie chodzi mi o taką przedłużkę,
Obrazek
wybić ten pręt i przyspawać ten bit od wkrętaka zeby to wygladało mniej wiecej tak
Obrazek

Ktoś chętny pomóc?[/list]



Tagi:

Wróć do „Spawalnictwo i obróbka cieplna”