Spawarka TECNOARC 211-S IGBT MMA TIG

Spawalnictwo i obróbka cieplna

Autor tematu
krzys-92
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 7
Rejestracja: 01 cze 2011, 10:12
Lokalizacja: łodz

Spawarka TECNOARC 211-S IGBT MMA TIG

#1

Post napisał: krzys-92 » 14 paź 2014, 20:14

Witam kupiłem fajna spawareczke którą jestem mega zadowolony http://allegro.pl/spawarka-tecnoarc-211 ... 97787.html fajnie spawa na MMA z tego co widze jest mozliwosc podłonczenia TIG ale jest mały problem nie ma wbudowanego elektrozawodu tzn jest podłonczenie bezposrednio do reduktora z butla i teraz pytanie tata mi mowi ze jak przestane spawac to bedzie gaz uciekac czy jest mozliwosc jakis elektrozawór załozyc lub jakis sterownik dokupic osobny nic nie chce grzebac w spawarce poniewaz jest gwarancje prosiłbym was o pomoc jak to zrobic pozdrawiam .



Tagi:


InzSpawalnik
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1693
Rejestracja: 28 gru 2012, 01:04
Lokalizacja: Galaktyka

#2

Post napisał: InzSpawalnik » 14 paź 2014, 21:14

Krzysiu, zapytaj tate czy wie jaki szkodliwy jest pyl z elektrod wolframowych zwlaszcza czerwonych ktore sobie przyostrzasz na szlifiereczce ... bo z tego co widze dopiero co zaczynasz spawac.

Taka spawarka to nic specjalnego ...
Ma dokladnie tyle co oferuja inne takiej wielkosci urzadzenia dostepne na rynku:
180-200 Amp, tig+mmaw, dc, proste funkcje kontroli luku, zajarzenie przez potarcie i to o czym pisales. - zamykanie gazu na kurek.
Nie widze zadnych nowosci.


Mariuszczs
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2382
Rejestracja: 04 mar 2008, 08:14
Lokalizacja: Sulmierzyce

#3

Post napisał: Mariuszczs » 15 paź 2014, 09:25

Elektrozawór jak elektrozawór. Wystarczy przycisk na uchwycie z przewodem do elektrozaworu.
Tata mówił że gaz będzie uciekać to trzeba było mu kurek pokazać do zamykania.

Awatar użytkownika

Rysiek P.
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 17
Rejestracja: 07 sie 2014, 14:22
Lokalizacja: Polska

#4

Post napisał: Rysiek P. » 11 gru 2014, 11:07

ja kupiłem inną (http://www.mar.sklep.pl/spawarki/inwert ... a-200.html) i nie mam tego problemu. Co prawda cena zupełnie inna ale adlera znam od dawna i nigdy sie nie zawiodłem a że dobrej jakości sprzęt to wg mnie podstawa to korzystam i zadowolony jestem...

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Spawalnictwo i obróbka cieplna”