Prosze usunąć


rafglow
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 7
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2006, 16:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Darmowy EdgeCam

#11

Post napisał: rafglow » 15 sty 2010, 23:50

blue_17 pisze:Tutaj są informacje o mastercamie www.Google.pl Trochę własnej inicjatywy a jak nie to do przedszkola tam cie poprowadzą za rączkę :cool:
Ale się uśmiałem. Do tego nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Pytam o prezentację cama - o co pytać i itp. mam nadzieję doświadczonego użytkownika A po drugie napisałem że już czytałem na ten temat trochę. A ty info o mastercamie. Jak chcesz wiedzieć to też jest wersja mastercama w wersji demo gdzie możesz robić projekty ale pliku nc z kodem Ci nie pokaże. Podobnie jak z edgecamem w wersji studenckiej.
A Ty mi tu z goglami wyjeżdżasz. Eh Czytać ze zrozumieniem.

Nie tak jak Ty

PostWysłany: Wczoraj 22:10 Temat postu: Darmowy EdgeCam
Witam

Temat może już poruszany ale gdzie w jakiej firmie mogę dostać wersję edukacyjną

Kumasz czaczę. Pewnie był poruszany --- ale kurcze nie sprawdzę



Tagi:

Awatar użytkownika

Autor tematu
blue_17
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 4
Posty: 1715
Rejestracja: 16 kwie 2009, 07:55
Lokalizacja: Kraków/Kornatka

#12

Post napisał: blue_17 » 15 sty 2010, 23:52

Kumam czaczę ale ktoś musi dbać o poczucie humoru :)

Awatar użytkownika

KAJOS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1302
Rejestracja: 10 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: NISKO

Re: Darmowy EdgeCam

#13

Post napisał: KAJOS » 15 sty 2010, 23:55

blue_17 pisze:Tutaj są informacje o mastercamie www.Google.pl Trochę własnej inicjatywy a jak nie to do przedszkola tam cie poprowadzą za rączkę :cool:
- żenada ...
Żeby coś wynaleźć wystarczy odrobina wyobraźni i sterta złomu.

Obrazek

Awatar użytkownika

Autor tematu
blue_17
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 4
Posty: 1715
Rejestracja: 16 kwie 2009, 07:55
Lokalizacja: Kraków/Kornatka

#14

Post napisał: blue_17 » 15 sty 2010, 23:56

Temat zgłosiłem do usunięcia fakt żenada...


rafglow
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 7
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2006, 16:10
Lokalizacja: Trójmiasto

#15

Post napisał: rafglow » 16 sty 2010, 05:21

blue_17 pisze:Temat zgłosiłem do usunięcia fakt żenada...
To po co go zakładałeś :!: :!: :!: Przecież się dowiedziałeś czego szukałeś a i może sie komuś to przyda :?: Już wiem, zada podobne pytanie tak jak Ty bo mu się nie będzie chciało szukać :mrgreen:


jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 5341
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

#16

Post napisał: jasiu... » 16 sty 2010, 16:25

Panowie, nie tym tonem!

Na forum są osoby różne, niektóre mogą mieć problemy z obsługą internetu. Czasem zadają bardzo naiwne pytania, ale te pytania są dla nich istotne Nie oczekują drwin przemądrzałych znawców googli, ale konkretnego rozwiązania. Czapka z głowy nikomu nie spadnie, jeśli takie, nawet trywialne rozwiązanie poda.

Odsyłanie do przedszkola jest zwyczajnym chamstwem, powiem więcej, ja to bym nawet hamstwem nazwał!

Zacznijmy się w końcu szanować. I nie wpieprzajmy się w obowiązki moderatora, bo w ten sposób zamiast pomocy rozlewają się kwasy. Potrzebne to komu, że się tak spytam?


Joe_Black
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2010, 18:10
Lokalizacja: Łódź

#17

Post napisał: Joe_Black » 21 sty 2010, 20:51

Bardzo mądre słowa ==> Każdy kiedyś zaczynał od zera i zapewne droga do wiedzy nie była usiana samymi różami.

Jestem tu nowy, ale domyślam się że forum ma pomóc a nie ośmieszać laików?????


rafglow
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 7
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2006, 16:10
Lokalizacja: Trójmiasto

#18

Post napisał: rafglow » 21 sty 2010, 23:38

Joe_Black pisze:Bardzo mądre słowa ==> Każdy kiedyś zaczynał od zera i zapewne droga do wiedzy nie była usiana samymi różami.

Jestem tu nowy, ale domyślam się że forum ma pomóc a nie ośmieszać laików?????
Weź mi nie mów nic o laikach bo sam nim byłem. Ale nigdy, powtórzę Ci nigdy nie szedłem na gotowe , czy pisałem jakieś bełkoty że jestem tu nowe i podobne bzdety. SAM najpierw szukałem czegokolwiek na gnębiący mnie problem poświęcając niekiedy sporo czasu na forach, nie tylko to ale i cnczone,com Przy okazji dowiadując się wielu innych rzeczy. Jak się komuś nie chce ruszyć ... w takiej prostej rzeczy, to co dopiero będzie w innych tematach. Tym bardziej że na tym forum na poruszony temat w pierwszym poście jest na niejedną książkę Sam się ośmiesza zadając takie pytanie, zamiast sprawdzić, czy było coś na ten temat.


Joe_Black
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2010, 18:10
Lokalizacja: Łódź

#19

Post napisał: Joe_Black » 22 sty 2010, 08:37

Masz racje. Odrobina zainteresowania i poszukania czegokolwiek gdziekolwiek też by się przydała.

Niemniej jednak uważam, że odsyłanie kogokolwiek do http://www.google.pl i wyśmiewanie się jest nie na miejscu ... wystarczyło po prostu nic nie odpisywać i temat zamknąć.

P.S. Każdy był (lub jest nadal) laikiem ... nikt się nie urodził z banią napchaną wiadomościami :D

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „EdgeCAM”