Jakość łoża tokarki Tech-Mig LD550

Dyskusje na temat popularnych małych tokarek hobbystycznych.

Armstec
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 482
Rejestracja: 02 maja 2014, 04:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: ld550

#111

Post napisał: Armstec » 19 lut 2017, 18:14

Zulugula pisze: Drugą sparawą co do krótkiego wałka g1
Jesli ci chodzi o to że nie możesz założyc wiekszych kół zmianowych bo zaczepiają o nakretke od wrzeciona to jest to znany problem , jest to wada fabryczna możesz zglosic to w ramach gwarancji i wyslą ci nowy prawidlowy dłuższy walek

Oczywiscie jak wolisz i masz chec i mozliwosci to możesz sobie zrobić przedłużkę samemu



Tagi:


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1940
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

#112

Post napisał: szopenn » 21 lut 2017, 08:36

Wałek na Z4 w tej tokarce też jest za krótki, szydło wychodzi z worka jak chce się nacinać gwinty powyżej 2mm. Zaczyna brakować na wszystko miejsca. Pojawiają się też problemy ze sztywnością gitary.... PO poinformowaniu techmiga że z Z4 też jest problem nic mi nie odpowiedzieli.... szkoda gadać :mrgreen:

A ta listwa dociskowa wydaje się być chyba za wysoka dlatego nie jest w stanie ułożyć się do odpowiedniego kątu, musze zerknąć u siebie bo pewnie mam tak samo :cool:


Zulugula
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 9
Rejestracja: 23 gru 2015, 10:43
Lokalizacja: Chrzanów

#113

Post napisał: Zulugula » 21 lut 2017, 15:38

Dzwoniłem to Tech-Miga i kazali napisać ma maila, napisałem.
Listwę zamontowałem tak że naciąłem sanki w gore(podciągnąłem ręką) i lekko mocniej dokręciłem śrubki i doszła na swoje miejsce, ale mam wrażenie że lekko dołem haczy i najwyżej przeszlifuje.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Tokarka Nutool 550, Zuch, OUS, TSA, TSB, Mini Lathe i inne małe tokarki”