Szlifierka do płaszczyzn BRH 20.02 pytanie

Linie produkcyjne, automaty, roboty nie tylko CNC. Przeróbki, modernizacje oraz konstrukcje własne.

Autor tematu
czort
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 346
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:08
Lokalizacja: kraków

Szlifierka do płaszczyzn BRH 20.02 pytanie

#1

Post napisał: czort » 15 kwie 2017, 12:57

Witam szanownych Kolegów
Jakiś czas temu wszedłem w posiadanie czeskiej szlifierki do płaszczyzn marki TOS model BRH 20.02 . Niestety źli ludzie (poprzedni właściciele) ograbili ową szlifierkę ze sterownika PLC agregatu hydraulicznego i dokumentacji DTR. Agregat hydrauliczny (zasilający posuwy )już mam a ze sterownikiem PLC sobie poradzę zauważyłem jednak że do wrzeciona są doprowadzone przewody hydrauliczne, a na znalezionych w internecie zdjęciach zauważyłem jak by jeszcze jeden zasilacz hydrauliczny do wrzeciona. Pytanie moje jest takie, czy łożyska wrzeciona są smarowane rzeczywiście z osobnego mniejszego agregatu i jeżeli tak to jakie on podaje ciśnienie? Wdzięczny bym był za wszelkie fotki tych elementów, poszukuje też dokumentacji DTR (mam tylko od BRH 20 PR i to po czesku a ona nie wiele wyjaśnia )

Ps.
O ile się orientuje w BRH 40 jest podobny system więc ewentualnie mogą być też informacje od tej szlifierki.



Tagi:


kopciuch
Stały bywalec (min. 70)
Stały bywalec (min. 70)
Posty w temacie: 2
Posty: 74
Rejestracja: 06 cze 2007, 08:05
Lokalizacja: Radom

#2

Post napisał: kopciuch » 19 kwie 2017, 10:30

Najpierw odpisałem ma maila a teraz zobaczyłem temat. Patrzyłem na zdjęcia w necie i faktycznie jest druga pompka , więc wrzeciono ma osobne smarowanie. Ciśnienie 2-3 bary , ważniejszy jesz przepływ - na powrocie do zbiornika powinno być około 5 l/min.


Autor tematu
czort
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 346
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:08
Lokalizacja: kraków

#3

Post napisał: czort » 23 kwie 2017, 16:23

czyli jest tam pompa wirnikowa taka jak do chłodziwa ?


kopciuch
Stały bywalec (min. 70)
Stały bywalec (min. 70)
Posty w temacie: 2
Posty: 74
Rejestracja: 06 cze 2007, 08:05
Lokalizacja: Radom

#4

Post napisał: kopciuch » 23 kwie 2017, 21:17

Raczej będzie to pompa zębata

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „INNE MASZYNY i URZĄDZENIA”