szkolenie obslugi prasy krawedziowej amada its 125

Linie produkcyjne, automaty, roboty nie tylko CNC. Przeróbki, modernizacje oraz konstrukcje własne.

Autor tematu
hohi
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2008, 00:02
Lokalizacja: radom/wawa

szkolenie obslugi prasy krawedziowej amada its 125

#1

Post napisał: hohi » 28 lis 2012, 08:30

Witam,
poszukuje kogoś, kto pracował / serwisował prasy amada its 125. z 94 roku (lub podobne). Potrzebuję chętnego, na wykonanie szkolenia dla operatora oraz wykonanie pierwszego uruchomienia maszyny, może być osoba prywatna. Szkolenie może odbyć się w weekend.
proszę o kontakt na:
[email protected]



Tagi:

Awatar użytkownika

clubber84
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 3
Posty: 1191
Rejestracja: 28 sie 2011, 10:34
Lokalizacja: Zach-Pom

#2

Post napisał: clubber84 » 28 lis 2012, 18:41

Witam,
Jeśli przyszły operator, który nie miał wcześniej do czynienia z maszynami AMADY (lub jakimikolwiek maszynami z oprogramowaniem DELEM) ma być dobrze wyszkolony w jej obsłudze
(a nie jest takową obsługą samo programowanie i gięcie na niej), to weekendowe szkolenie nic nie da.
Takie szkolenie musi potrwać przynajmniej tydzień, przy założeniu 8-godzinnego dnia pracy.
Jeśli jednak operator ma już jakieś doświadczenie na prasach krawędziowych lub w ogóle na maszynach, to myślę,
że weekendowe (dwu-weekendowe) szkolenie jest wystarczające do tego, aby operator był w wystarczającym stopniu przygotowany do obsługi tego typu maszyn.

Ja niestety nie mam możliwości (przynajmniej do końca roku) na wyjazdy poza Poznań.
Jeśli jednak nikt na forum się do Kolegi nie zgłosi, to proponuję skontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem AMADY na Polskę:
ABH Trześniewski
lub z:
Mathias Polska

Pozdrawiam


kecaj11
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2013, 11:20
Lokalizacja: Eindhoven

szkolenioe

#3

Post napisał: kecaj11 » 12 maja 2013, 11:37

Witam od dłuższego czasu szukam firmy która prowadzi szkolenia na krawędziarki Amanda ale znalazłem tylko oferty na tokarki,frezarki i wycinarki :( Powód moich poszukiwań jest taki , że od 3lat pracuje na krawędziarce Safan ale niestety w Holandii a chciałbym wrócić do polski , w Polsce natomiast nie ma ofert pracy na krawędziarkę Safan najbardziej popularna jest Amanda a ja na jej temat nic nie wiem i bardzo mi zależy na znalezieniu firmy która się zajmuje takim szkoleniem . Jeżeli ktoś coś wie w tym temacie to bardzo proszę o info z góry dziękuje i pozdrawiam....... Jacek

Awatar użytkownika

clubber84
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 3
Posty: 1191
Rejestracja: 28 sie 2011, 10:34
Lokalizacja: Zach-Pom

#4

Post napisał: clubber84 » 12 maja 2013, 18:51

Jeśli chcesz się przeszkolić na maszyny AMADY i zdobyć certyfikat operatora, to najbliżej masz do siedziby producenta w Niemczech - AMADA School. :smile:
Masz możliwość wyboru rodzaju szkolenia.

Jeśli też masz możliwość szkolenia z Safana w Holandii, to zrób takowe, w Polsce też szukają operatorów na maszyny Safana, bo coraz więcej maszyn tego producenta pojawia się w polskich zakładach :wink:


kecaj11
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2013, 11:20
Lokalizacja: Eindhoven

#5

Post napisał: kecaj11 » 13 maja 2013, 18:21

Dzięki za podpowiedź, kurs w Niemczech to dla mnie ostateczność bo planuje zrobić go w Lipcu jak będę miał urlop a spędzanie urlopu w Niemczech mi się nie uśmiecha :wink: , oferta bardzo ciekawa gdyby bała podobna w Polsce to bym się nawet przez chwile nie zastanawiał ale pewnie trzeba będzie wybrać się do Niemców lub w Holandii coś znaleźć :( jeszcze raz dzięki za info...

Awatar użytkownika

clubber84
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 3
Posty: 1191
Rejestracja: 28 sie 2011, 10:34
Lokalizacja: Zach-Pom

#6

Post napisał: clubber84 » 13 maja 2013, 23:23

W Polsce szkolenia na AMADY (także serwisowe) robił ABH Trześniewski.
Ale dokładnie Ci nie powiem jak jest teraz, bo od dawna nie miałem z nimi kontaktu.
Jakby co, to dzwoń i pytaj.

Awatar użytkownika

jonny
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 1
Posty: 21
Rejestracja: 14 maja 2010, 21:05
Lokalizacja: wa-wa

#7

Post napisał: jonny » 18 maja 2013, 23:51

Witam
Osobiście po kilku latach za sterami maszyn Amada, nie polecałbym nikomu serwisu ABH.
Alternatywą dla nich jest firma http://www.awm-serwis.pl/
Współpracowałem z nimi w dwóch firmach i z czystym sumieniem mogę ich polecić.
Sprowadzają maszyny np. z Niemiec przechadzane instalują, serwisują robią szkolenia, handlują częściami zamiennymi.
Osobiście ekspertem na Amadach nie jestem ale jeśli ktoś potrzebuje pomocy to chętnie pomogę.
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „INNE MASZYNY i URZĄDZENIA”