Piły/Linie ciesielskie CNC oraz linia Weinmann

Linie produkcyjne, automaty, roboty nie tylko CNC. Przeróbki, modernizacje oraz konstrukcje własne.

Michał1983
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2010, 11:39
Lokalizacja: Łódź

#11

Post napisał: Michał1983 » 15 wrz 2010, 11:49

Witam ,
mam styczność z maszyną Hundegger speedcut ale od drugiej strony ,jestem projektantem elementów pracuje w Cadworku v15.
I tu kieruje do was prośbę czy ktoś posiada program symulujący do maszyny by móc obejrzeć wygenerowane pliki przed przesłaniem ich bezpośrednio do maszyny ,chodzi o to by na poziomie projektowania można było obejrzeć to co zostanie wycięte. Pliki które generuję w CADWORKU mają rozszerzenie .bvx i niestety do tej pory nie znalazłem żadnego programu który umożliwia ich obejrzenie.

Za wszystkie odpowiedzi i sugestie będę ogromnie wdzięczny.

mój adres meilowy : [email protected]



Tagi:


kaupanger
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 9
Rejestracja: 07 maja 2010, 21:03
Lokalizacja: polska

#12

Post napisał: kaupanger » 18 kwie 2012, 20:27

Cześć ja pracuję na Makteku do optymalizacji,Ernex jest to piła szwedzka dwu stolikowa cnc oraz HHsc2spid.Robimy całe domy konstrukcji szkieletowej , dziennie przerabiamy średnio 20m3 suchej struganej czterostronnie deski.


leokanarek
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2014, 15:56
Lokalizacja: zielona góra
Kontakt:

#13

Post napisał: leokanarek » 25 sty 2014, 21:37

czy wykonanie takiej stacji roboczej do wytaczania bali drewnianych napędzanych silnikiem spalinowym jest dużym wyzwaniem dla samouka, aby zmierzyć się z tym tematem potrzebuje dobrego projekty. Może ktoś coś podpowie i doradzi.?

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „INNE MASZYNY i URZĄDZENIA”