Heidenhain TNC 407/415 - dwie bazy

Dyskusje na temat systemu Heidenhaina

MAREK POCHRON
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 4
Posty: 153
Rejestracja: 30 gru 2010, 21:08
Lokalizacja: TARNÓW

Muzeum

#11

Post napisał: MAREK POCHRON » 21 kwie 2016, 23:53

Czesc. Starsze sterowania nie maja Tab. PRESET . Tylko tab punktow zerowych wywolywana przez cykl; 247 . To jest porownanie telefonu komorkowego teraz a z telefonem z przed 15 lat .Mialem stycznosc z tym muzeum , ale duzo programow nie dziala - nie idzie bo MUZEUM , Do tego potrzeba Gwiezdnych wojen wczesniejszych wersji , nawet przegrywanie programow przez TNCremo nie pomaga , Trzeba starszych wersji Tnc remo / konwersja przy przesylaniu/ nie wiadomo komputer maszyny jest slaby -cienki nie radzi sobie z C CC . Nie potrafi przeliczyc trzeba w CADU pisac odcinkami .



Tagi:


Autor tematu
pdasiek
Stały bywalec (min. 70)
Stały bywalec (min. 70)
Posty w temacie: 6
Posty: 78
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:59
Lokalizacja: Zwoleń

#12

Post napisał: pdasiek » 22 kwie 2016, 07:35

nie mam opcji NEW FILE, tak jak mówiłem , kiedyś miałem styczność z HH i radziłem sobie bez problemu, z resztą mam symulator na PC i tutaj te wszystkie opcję występują, i to co mówicie wszystko się zgadza, jednak na moim BridgePorcie z HH tych opcji nie ma ;(

Dobrze że został on kupiony do 5-10 prostych prac, dzięki czemu można "rzeźbić" dzięki cycle 7. W zasadzie to tyle, dzięki chłopaki za pomoc :)
Zapraszam na kanał Youtube, trochę własnych narzędzi:
https://www.youtube.com/channel/UCQd3Cq ... Gww/videos


MAREK POCHRON
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 4
Posty: 153
Rejestracja: 30 gru 2010, 21:08
Lokalizacja: TARNÓW

New file

#13

Post napisał: MAREK POCHRON » 25 kwie 2016, 20:56

Czesc. Niektore sterowania nie maja soft-klawiszu "New file" . Trzeba w edycji PGM MGT zaczac pisac .u gory pojawi sie pisany tekst i wtedy .H lub .D , .I ,lub inaczej i ENTER i wtedy zadziala to jako , wczesniejsze wcisniecie soft-klawiszu NOWY PLIK . Tworzenie nowego pliku.


Autor tematu
pdasiek
Stały bywalec (min. 70)
Stały bywalec (min. 70)
Posty w temacie: 6
Posty: 78
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:59
Lokalizacja: Zwoleń

#14

Post napisał: pdasiek » 26 kwie 2016, 07:02

Spróbuje jeszcze raz Marku tak jak mówisz, ale z tego co pamiętam przy próbie wprowadzenia "kropki" wyskakiwał błąd, nie mogłem wprowadzić takiego znaku.
Zapraszam na kanał Youtube, trochę własnych narzędzi:
https://www.youtube.com/channel/UCQd3Cq ... Gww/videos

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Heidenhain”