narzedzia firmy Hogert - zna ktoś ?

Planujesz zakup sprzętu do warsztatu, masz problem z maszyną tu możesz o tym porozmawiać - nie tylko maszyny CNC

Autor tematu
januszd
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 246
Rejestracja: 06 lip 2014, 13:37
Lokalizacja: łodzkie
Kontakt:

narzedzia firmy Hogert - zna ktoś ?

#1

Post napisał: januszd » 06 gru 2017, 08:33

Witam Panowie to jest chyba nowa firma na rynku, i jak mi sie zdaje mają dobre ceny ze względu na ten fakt ( wchodzą na rynek)

Znajomy co prowadzi sklep z narzędziami polecał tę markę...właśnie zakupiłem zestaw 222 sztuk, w walizce...za raptem 460 pln....cena tego zestawu waha się na allegro między 460 a 700...jest to cena budżetowa, ale jakość z tego co mnie zapewniał znajomy sprzedawca, jakość podobno " na całe życie" ...hmm zobaczymy :)

spotkał się ktoś z tymi narzedziami, jakies opinie ?


Rzemieślnik Artysta


baszawez
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 163
Rejestracja: 19 sty 2017, 17:37
Lokalizacja: Kraków

Re: narzedzia firmy Hogert - zna ktoś ?

#2

Post napisał: baszawez » 06 gru 2017, 08:41

Nie taka nowa marka, już pare lat temu kupiłem zestaw narzędzi tej marki (śrubokręty, klucze itp) i sprawują się bardzo dobrze.
Jest to marka Niemiecka.


Autor tematu
januszd
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 246
Rejestracja: 06 lip 2014, 13:37
Lokalizacja: łodzkie
Kontakt:

Re: narzedzia firmy Hogert - zna ktoś ?

#3

Post napisał: januszd » 06 gru 2017, 08:42

baszawez pisze:
06 gru 2017, 08:41
Nie taka nowa marka, już pare lat temu kupiłem zestaw narzędzi tej marki (śrubokręty, klucze itp) i sprawują się bardzo dobrze.
Jest to marka Niemiecka.
ooo to nie wiedziałem....bo na necie żadnych opinii o nich nie ma....a cena takiego zestawu 222 elementów za 460 złotych to jest cena jak za budżetówkę z Castoramy....
Rzemieślnik Artysta


baszawez
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 163
Rejestracja: 19 sty 2017, 17:37
Lokalizacja: Kraków

Re: narzedzia firmy Hogert - zna ktoś ?

#4

Post napisał: baszawez » 06 gru 2017, 08:58

ja kupiłem to w Praktikerze, ale można kupić produkty tej firmy zarówno w marketach takich jak Castorama, Praktiker itp jak i w profesjonalnych hurtowniach narzędziowych jak i na internecie.
Co do allegro czasem można kupić coś naprawde tanio, ale podróbek tam też nie brakuje. Najlepiej podjedź sobie do jakiegoś sklepu z narzędziami i zapytaj się tam ile kosztuje taki zestaw i porównaj

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „WARSZTAT”