Wysyłkowe hurtownie stali

Planujesz zakup sprzętu do warsztatu, masz problem z maszyną tu możesz o tym porozmawiać - nie tylko maszyny CNC

Autor tematu
strikexp
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 4419
Rejestracja: 31 mar 2017, 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Wysyłkowe hurtownie stali

#1

Post napisał: strikexp » 03 wrz 2017, 22:06

Nie wiem czy był już podobny temat, ale warto odświeżyć w nieco innym kontekście.
Otóż chciałbym wymienić doświadczenia z zakupu stali z hurtowni/sklepów ale głównie wysyłkowej. Bo nawet jak ktoś chce odebrać to sobie podjedzie, ale czasami trzeba coś nietypowego ale małego, i łatwiej oraz taniej jest to po prostu zamówić.

Otóż po pierwszych doświadczeniach w zakupach wysyłkowych załapałem jak to działa. Sprawa rozchodzi się o 4 zagadnienia:
1. Dostępne kształty
2. Gatunki stali/metali
3. Rodzaj cięcia
4. Ceny stali i transportu do 30kg

Stal poza nierdzewką kupowałem jak dotąd z 2 miejsc:

Oberon - mały wybór kształtów,duży wybór gatunków , cięcie taśmą (10-15zł każde), dostawa bodajże 25zł, ceny dobre

Centrum budowlane Rutkowscy - dużo kształtów ale tylko stal konstrukcyjna, cięcie szlifierką, ceny średnie, można kupić bezpośrednio przez sklep internetowy co jest zaletą jak ktoś nie jest VAT-owcem

Ciekawi mnie jak to jest w Multistal? Tym bardziej że mam ich na trasie do warsztatu.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2017, 22:39 przez strikexp, łącznie zmieniany 1 raz.



Tagi:

Awatar użytkownika

Petroholic
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 2688
Rejestracja: 08 gru 2015, 12:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2

Post napisał: Petroholic » 03 wrz 2017, 22:16

strikexp pisze:bodajrze
Ten czerwony szlaczek pod wyrazem coś oznacza :D
strikexp pisze:Ciekawi mnie jak to jest w Multistal? Tym bardziej że mam ich na trasie do warsztatu.
I nie chce mi się ruszyć d**** i do nich zajechać pogadać... Łatwiej zawracać cztery litery na forum...
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2017, 22:19 przez Petroholic, łącznie zmieniany 1 raz.


Autor tematu
strikexp
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 4419
Rejestracja: 31 mar 2017, 19:47
Lokalizacja: Warszawa

#3

Post napisał: strikexp » 03 wrz 2017, 22:50

Petroholic pisze: I nie chce mi się ruszyć d**** i do nich zajechać pogadać...
Jak obok nich jadę to jest już zamknięte, a że pracuję na B2B to podjechanie nie jest opłacalne. Tym bardziej że ja stal kupuje na kilogramy a nie tony.
Zamiast krytykować to lepiej napisałbyś swoje doświadczenia. W tej chwili szukam np rury, i nie chce mi się przeszukiwać całego internetu i obdzwaniać działów handlowych żeby znaleźć dobrego dostawcę.

Awatar użytkownika

Petroholic
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 2688
Rejestracja: 08 gru 2015, 12:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4

Post napisał: Petroholic » 03 wrz 2017, 22:59

strikexp pisze:Zamiast krytykować to lepiej napisałbyś swoje doświadczenia.
Moje doświadczenia są takie, że nie mam już do ciebie cierpliwości...


atlc
Posty w temacie: 1

#5

Post napisał: atlc » 04 wrz 2017, 03:01

Petroholic- za ten post stawiam piwo!:) Jak będziesz w Warszawie albo jak odwiedzę Lublin:)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „WARSZTAT”