Tulejki ER z allegro, proszę o opinę

Planujesz zakup sprzętu do warsztatu, masz problem z maszyną tu możesz o tym porozmawiać - nie tylko maszyny CNC
Awatar użytkownika

witbike
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 217
Rejestracja: 03 mar 2015, 20:50
Lokalizacja: Wyszków

#11

Post napisał: witbike » 14 maja 2016, 12:22

WZÓR pisze:
witbike pisze:.... Chińskie sprawują się tak samo dobrze, jak te dwa, lub dwa i pół raza droższe.
Skoro nie masz takich tulejek ... ( tych droższych) , to skąd wiesz, że te chińskie są tak samo dobre jak te droższe?



Mariusz.

Musisz Panie WZÓR nauczyć się czytać ze zrozumieniem, będzie o wiele łatwiej poruszać się Panu po forum.
Widzę, że raz zwróciłem Panu uwagę pod innym moim postem i już tutaj kolejny raz próba krytyki w moją stronę.



Tagi:

Awatar użytkownika

Autor tematu
rc36
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 5
Posty: 2264
Rejestracja: 11 kwie 2014, 01:25
Lokalizacja: Bliskie okolice Bydgoszczy

#12

Post napisał: rc36 » 14 maja 2016, 12:39

Wpadłem na pomysł żeby kupić te tulejki https://www.cnc.info.pl/topics17/tulejk ... t76587.htm dorobić do nich oprawkę na stożek mk3 i miałbym solidne tulejki za rozsądne pieniądze, lecz niestety tulejki już sprzedane więc plan spalił na panewce.

Awatar użytkownika

witbike
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 217
Rejestracja: 03 mar 2015, 20:50
Lokalizacja: Wyszków

#13

Post napisał: witbike » 14 maja 2016, 13:21

rc36 pisze:Te tulejki mają właśnie być do garażowego użytku, ale bicie większe niż kilka setek jest dla mnie nie do przyjęcia.

Sprawdzałem bicie, było ok 0,006.

Na tej droższej praktycznie to samo. Zresztą jak kupisz tulejkę, sprawdzisz bicie i będzie większe niż zakładane na aukcji np tej:
http://allegro.pl/tulejka-zaciskowa-er3 ... 06485.html

To tulejkę odsyłasz na reklamację :)

Awatar użytkownika

WZÓR
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 4
Posty: 7980
Rejestracja: 01 sty 2009, 20:01
Lokalizacja: Oława

#14

Post napisał: WZÓR » 14 maja 2016, 13:43

witbike pisze:
WZÓR pisze:
witbike pisze:.... Chińskie sprawują się tak samo dobrze, jak te dwa, lub dwa i pół raza droższe.
Skoro nie masz takich tulejek ... ( tych droższych) , to skąd wiesz, że te chińskie są tak samo dobre jak te droższe?



Mariusz.

Musisz Panie WZÓR nauczyć się czytać ze zrozumieniem, będzie o wiele łatwiej poruszać się Panu po forum.
Widzę, że raz zwróciłem Panu uwagę pod innym moim postem i już tutaj kolejny raz próba krytyki w moją stronę.
To nie krytyka , lecz normalne zapytanie z mojej strony.

Mariusz.
Pomagam w:
HAAS - frezarki, tokarki

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „WARSZTAT”